- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1582 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1582 Culés
8
Podobno samoloty lecące do Dubaju na konferencję dotyczącą globalnego ocieplenia zamarzły na pasie startowym w Monachium.
Pogoda sama śmieje z tych bojowników o klimat.
Tylko czekam jak ktoś napisze: Przecież klimat to nie pogoda XD
0
@ObiwanKenobi pełna zgoda. Tylko śmieje to się nie pogoda, a rozumni ludzie, i nie z bojowników tylko z ciebie. Reszta ok
7
@arasz1819 to cieszę sie, że przynajmniej ty się nie śmiejesz.
4
@ObiwanKenobi ambasada niemiecka cię dojedzie zaraz :D
1
@ObiwanKenobi Dobrze działają, dobrze robią, dobry przekaz dla ludzi rozumnych leci!
0
Widać ze nie rozumiesz ocieplenia klimatu
0
@ObiwanKenobi tak myślałem, że nie zrozumiesz, ale podjąłem ryzyko :] widzę tu więcej "oświeconych"
0
@arasz1819 myślałeś? A to już coś nowego. Jednak nadal słabo ci to poszło.
2
@ObiwanKenobi Raz na kiedyś to i małpa pomyśli. He, he.
0
@ObiwanKenobi wow, ostatnio pisałeś wszędzie "chyba ty", a tu proszę jak podziałało wyśmianie. Mądrzejszy nie będziesz, ale przynajmniej lepiej to ukryjesz, nie dziękuj.
0
@arasz1819 gdyby działało wyśmianie to już dawno dawno albo byś zmądrzał albo ze wstydu ukrył się w tej swojej norze i nic więcej nie pisał.
Ale ja nie ukrywam, że jestem mądry i już nie muszę być mądrzejszy.
Ty z kolei jeśli w ogóle masz jakieś resztki mądrości to świetnie je ukrywasz.
Ps. Często przypisujesz sobie nie swoje zasługi?
0
@ObiwanKenobi i znowu wylazło "chyba ty" :] wystarczyło lekko podkręcić.
0
@arasz1819 Tylko na tyle cię stać?
chyba wszedzie widzisz to „chyba ty”. A różowe słonie też widzisz?
Po tylu tych twoich kompromitacjach już dawno powinieneś się uspokoić, ale widać nie masz nawet na tyle oleju w głowie.
0
@ObiwanKenobi no tak nie ma globalnego ocieplenia bo jest zimno xD 300 IQ PLAY nie do obalenia
0
@SZYCHA0005 albo jest zimno bo jest globalne ocieplenie XD.