- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 783 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 783 Culés
4
Jeśli GTA będzie tak dobra jak się spodziewamy to nawet 1000 zł to będzie dobra cena, skoro za takie g***o jak EA FC 24 czy inne Fify EA Sports życzy sobie po 300 zł prawie.
13
@Rl9k1nG 10k od razu xD niektórym to się konkretnie poprzestawiało od trailera gierki
0
@Rl9k1nG nie, nie będzie :D
7
@Rl9k1nG proporcje się trochę pomieszały ale ogólnie to się zgadzam, GTA 6 to prawdopodobnie kolejna gierka Rockstara która popcha trochę branże do przodu i cenowo miałaby stać jak każdy tasiemiec od Ubi czy EA? :D
4
@qbuteq Nie chodzi mi o trailer, ale o to, ile czasu zabawy na najwyższym poziomie dawały poprzednie wersje. Kupisz jakąś gierkę z fabułą na 10h i dasz 200zl, a tutaj będzie pewnie 100-150 godzin zabawy.
1
@marcin62 Oczywiście, że nie.
3
@qbuteq Kolega po prostu przewidział spadek siły nabywczej naszej waluty, a Wy się czepiacie
0
@Rl9k1nG Obstawiam coś koło 429 zł.
2
@Rl9k1nG Przy obecnym wzrosice cen i inflacji to dobra cena...
0
@Rl9k1nG To, że gra będzie w “nowej cenie” to rzecz oczywista. Take Two o to zadba. Koszty produkcji/marketing to wszystko musi się zwrócić. Dodaj do tego wszystkiego całą rzeszę fanów. Gra się i tak sprzeda niezależnie czy to będzie zabugowane gowno (patrz Starfield) czy kopiuj-wklej (FIFA). Siła marki/studia robi swoje.
PS Te 100-150h zabawy to ponad połowa graczy nie będzie miała. Duża część to nawet głównej fabuły nie będzie w stanie dokończyć, która będzie pewnie na 40-50h. Trzeba mieć czas na to. Szczególnie w obecnych czasach, gdzie wszystko zapierdziela i co rusz pojawiają się nowe tytuły przez co niedokończone gry są porzucone na rzecz nowych.
0
@Rl9k1nG 300 za FIFE? Nie róbmy sobie jaj. Za Baldura nowego chcą 250..... A "Baldur" (gra Larian) wychodzi raz na 7 - 8 lat.