- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1419 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1419 Culés
35
Ale co Messi naściągał Amigosow do siebie, to jego. Mógłby jeszcze powiedzieć Beckhamowi, że w drużynie już tylko brakuje S. Roberto, że stanowić będzie on scalenie ich gry.
2
@GeneralXavi Jeszcze Emilianek Martinez i psiapsióła De Paulik i mamy komplet.
0
@GeneralXavi Sergi Roberto i Modrić w lato dołączyć mają do Miami. ;-)
1
@Lionel_Messi10 z Suarezem to nie wiadomo jak bedzie u niego dalej z grą
0
@mekston Zagra ten ostatni rok i zakończy karierę;-)
1
@Lionel_Messi10 Wszystkich nie mogą chyba że zmienią zasady bo potrzebują gwiazdorskich slotów
0
@Emhyr Becks może wszystko odkąd ma karte zwaną Leo Messi ;D
0
@Lionel_Messi10 No nie może tak by ściągnął Inieste ale nie mieli slota
8
@HighestInTheRoom niesamowite, że za chwilę rocznica mistrzostwa Argentyny a Ciebie dalej boli. I mam złą wiadomość - jeszcze dłuuuugo będzie bolało :)
0
@Emhyr Zobaczymy Byczku, napisalem smiechem zartem, sam nie wiem jak to wykombinują;-) tam mie ma kogos takiego jak Tebas ;-) wiec moze da rade ;D
0
@Lionel_Messi10 No właściwie to jest i tam są jeszcze bardziej rygorystyczne zasady niż w Hiszpanii bo możesz dać tylko trzem zawodnikom gwiazdorskie kontrakty a na kolejne musisz wykupić slota od drużyny która go nie użyje a w Hiszpanii możesz robić co chcesz póki nie przekroczysz limitu
0
@Emhyr myślę, że każdy klub z MLS chce żeby takie nazwiska tam grały
Nie oszukujmy się to są chłopaki na sportowej emeryturze wiec o sukcesy wielkie ciężko będzie ale co przyniosą pieniędzy i zainteresowania na świecie to ich
0
@AdrianJaniak Też tak myślałem jak tam przychodził Messi i myślałem że będą naginać zasady a jednak tego nie robią
0
@Emhyr No to wlasnie maja luz, mogą wykupić od kogos kolejny slot i wezma modricia a z reszta z Roberto jaka gwiazda? xD od tego zacznijmy ;D
0
@Lionel_Messi10 Chodzi o kontrakt i pieniądze w nim zawarte. Jak przekraczają pewny limit to wtedy zawodnik jest traktowany jako gwiazda. Poza tym wykupienie slota nie jest takie proste i zajmuje to sporo czasu.
0
@Emhyr Zobaczymy jak to w lecie wyjdzie ;DD