- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 853 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 853 Culés
2
Zamiast wersji na switcha mogliby powiedzieć w końcu coś o drugiej części.
3
@marcin62 Dokładnie. Czekam mocno na dwójkę bo gra naprawdę wyborna. Trzeba było ją trochę załatać bo w dniu premiery to był istny mem, ale trzeba brać poprawkę na to, że robili ją debiutanci w przeciwieństwie do CD Projekt jesli chodzi o Cyberpunk ;D
0
@MesQueUnClub_87 jeśli chodzi o optymalizację to gra nadal jest tragiczna, zmieniałem od premiery sprzęt 2x i nieważne jak mocny by był to nadal wejście do miasta to katorga, do tego graficznie wygląda jak ziemniak momentami, zasięgi rysowania to dramat, ALE mechanika tej gry jest tak dobra, że sam czekam na drugą część.
Mogliby tylko poprawić eksplorację, zrobić coś żeby to wszystko nie było tak monotonne i będzie pięknie.
0
@PawkoFCB Ja to ogrywałem na PS4, więc po aktualizacjach nie widywałem już zbyt często bugów. Gra jest przede wszystkim bardzo klimatyczna. Eksploracja lasów była zarówno ekscytująca jak i ryzykowana bo tam każda walka z większą grupą wrogów była wyzwaniem. Ogólnie bardzo dobrze wspominam.
0
@MesQueUnClub_87 Ja pierwszy raz również ogrywałem na PS4 i strasznie odrzuciło mnie sterowanie, otwieranie zamków na padzie w początkowej fazie to była istna katorga. xD Dopiero na pececie w pełni cieszyłem się z gierki
0
@marcin62 Ja w grę na PC ostatni raz grałem w 2009 roku i był to chyba F.E.A.R 2 xd
0
@MesQueUnClub_87 @marcin62 @PawkoFCB grałem w to parę lat temu ale ogrom zadań pobocznych a przede wszystkim toporne sterowanie zwłaszcza w walkach mnie odepchnęło.
0
@VegetaPolska właśnie walka to dla mnie jedna z najlepszych rzeczy w tej grze