- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 893 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 893 Culés
1
w sumie gdyby sie nad tym zastanowic, to przydalby sie teraz bardzo taki Puig czy Adama. tak naprawde niewiele zmienilo sie od czasow bartomeu - przynajmniej jesli chodzi o polityke transferowa klubu, bo oczywiscie najwazniejsze bylo pozbycie sie prania pieniedzy, dzialania na szkode klubu. Mielismy dobrego Aube zarabiajacego grosze, Puiga, ktory w sumie zaczynal grac coraz lepiej i pozbyto sie go chyba tylko dlatego, ze kibice zrobili z niego wroga i dobrego zadaniowca Adame. co robi Laporta? Dokladnie to samo co Bartomeu, grubo przeplaca za przecietniakow, tylko ze w ramach naszych mozliwosci finansowych, ale wciaz skalujac sa to podobne transfery do tych ktore robilismy wczesniej. No bo wiadomo ze nie mozemy wydac 100 mln, ale czy 150 za Raphinhe, Ferrana i Lewego to tez nie jest przesada w naszej sytuacji finansowej? Zwlaszcza ze w druzynie mielismy juz lepszych pilkarzy od nich, no moze oprocz Ferrana, ale jego sytuacja to wina Xaviego
0
@ludnek Raphinia i Ferran to nie były takie złe transfery, to młodzi piłkarze którzy jako tako trzymają wartość transferową i będzie można ewentualnie ich sprzedać + jest szansa że się rozwiną. Kupowanie 34 latka z rocznym kontraktem to totalny idiotyzm. Laporta wypożyczył Cancelo i Felixa co jak widzimy było świetna decyzja. Zgarnięcie za darmo Gundogana, Christensena, Kessiego to też świetne ruchy.
Jednakże sprzedanie Griezmanna za 20 milionów to debilizm, wolałbym mieć w składzie Francuza niż Lewego :)
1
@ludnek Oj, gruba przesada z tym porównaniem Laporty i Bartomeu. To za czasów Laporty odżyliśmy. Czemu nie wspomniałeś o takich ruchach na rynku transferowym jak Gundogan za darmo czy wypożyczenie Felixa i Cancelo. Tak naprawdę dzięki temu żyjemy w tym sezonie i możemy o coś powalczyć.
Z kolei bez Lewandowskiego prawdopodobnie nie byłoby mistrzostwa w zeszłym sezonie, wiec to też była dobra decyzja.
0
@ludnek jedynie Auby szkoda. Adama o ile na początku pokazywał się fajnie, z biegiem czasu przeciwnicy nauczyli się na niego grać go gość oprócz siły, szybkości i jednego zwodu dużo więcej nie pokazywał