La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1592 Culés

0

Davis MVP dzisiaj. Niebywałe jak silną ekipę tworzy Ham w LA.
Davis, LBJ, Reaves, Russell i mają jeszcze Reddisha.
Brakuje trochę tej szerokiej, że szerokiej kadry na niektóre mecze, ale tworzą naprawdę fajny zespół @Encore

1

@michal26 Davis dzisiaj jak w swoim prime

0

@Encore nom. Naprawdę top. Ale Reaves też obiektywnie podtrzymywał przy życiu Lakers w pierwszej połowie.

1

@michal26 Reaves jest super grajkiem, naprawdę czapki z glow, ze skauci go znaleźli, a on był pominięty w drafcie, DAngelo ma problem z regularnością, niekiedy rzuci 30 punktów żeby w następnym pudłować. Dodatkowym atutem w kadrze lakers jest Vanderbilt, taki cichy bohater, odkąd wrócił to obrona Lakers znowu wróciła do wysokiego poziomu

0

@MadafakinGuy o dobrym rezerwowym powiemy twierdząco, gdy ktoś zada pytanie "Czy ten zawodnik w razie potrzeby wejdzie do pierwszej piątki na ważny mecz i Twoim zdaniem nie będzie słabym ogniwem?"
I takim zawodnikiem jest Reaves. On już powinien grać w wyjściowym składzie. Sądzę, że posadzi na ławce Prince'a.
Lakers powinni grać w składzie Russell, Reaves, Reddish, LeBron, Davis.
Problemem wtedy jednak będzie ławka, która nagle mocno się skróci. No i ja nie widzę Vanderbilta. Po prostu. Nie kupuje tego zawodnika.
Jeziorowcom ogólnie brakuje jeszcze jednego naprawdę solidnego silnego skrzydłowego, albo najlepiej Centra. Kogoś, kto w razie potrzeby zastąpi Davisa, a najlepiej, to pozwoli wejść do piątki obok niego, LeBrona, Russella oraz Reavesa. Dzisiaj było widać właśnie brak zawodnika do rotacji. Więc albo jakiś kozak na pozycję 4/5, albo chociaż ktoś do rotacji, jako ten 2-3 do wejścia.

0

@MadafakinGuy bo dodajmy, że LBJ to nie jest silny skrzydłowy. To jest niski skrzydłowy, który owszem - rzuca za 3 jak rzucający obrońca, rozgrywa jak typowa jedynka, umie grać tyłem do kosza jak typowy silny skrzydłowy. Jedynie mu wzrostu brakuje do gry na centrze. Gdyby był podobnej postury, ale wzrost miał KD, albo Giannisa, to mógłby grać na centrze (co już zresztą czynił..)
Tak czy siak LBJ powinien nominalnie grać na pozycji nr 3. Lakers nie mają po prostu nikogo na tę pozycję. Z przodu jest Reddish, Russell, Reaves, Prince, a jeszcze przecież Nigeryjczyk kontuzjowany, co też zagrać może.
Problemem jest paradoksalnie właśnie pozycja obecnie najlepiej obsadzona w wyjściowym składzie.

0

@michal26 właśnie Reaves lepiej się sprawdza jako 6 zawodnik. Jak grali nim w podstawie to drużyna notowała gorsze wyniki, taki eksperyment Hama, który ładnie wypalił na razie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?