- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1496 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1496 Culés
7
Na stronie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów widnieje już zaktualizowany skład Rady Ministrów. Słowem per "ministra" podpisano dwie Panie polityk. Katarzynę Kotulę (minister do spraw równości) i Agnieszkę Dziemanowicz-Bąk (Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej). Dziwnym trafem obie Panie należą do NowejLewicy. Nawet Barbarę Nowacką podpisano normalnie.
@Kondziubarca @tomek8756 @michal26 @hayek @JimMorrisonFCB @Comentateiro
0
@Kgorecki2500 nie masz innych problemów? Realy nazwa ci Kur. Juz przeszkadza? Ogólnie rozumiem że wszystko ciebie boli bo tak jest. Ale zaczyna to już iść w skale hejtu.
Komentarz usunięty
5
@tbas Mnie wszystko boli? Ja podchodzę do rządu neutralnie i mam nadzieję, że będzie rządzić jak najlepiej i może nawet przedłuży swoją władzę za 4 lata bo to by oznaczało, że być może rządzą dobrze. Natomiast jeżeli ktoś używa na oficjalnej stronie rządowej słowa które nie istnieje w języku polskim to zwracam na to uwagę.
@Safrani Feminatywy to jedno ale są takie które istnieją i są takie które nie istnieją. Np. lekarka występuje w języku polskim w słowniku ale już słowo ministra nie.
2
@Kgorecki2500 lekarka kiedyś też w słowniku nie występowała. Każdy język ma to do siebie, że jest płynny i się zmienia. Niektóre słowa odchodzą, niektóre dochodzą, a niektóre zmieniają znaczenie.
1
@Safrani masakra, że ktoś wchodzi na stronę Kancelarii, żeby szukać takich kwiatków a później pisać posty na fcbarca :D. a Później mówi, że go to nie obchodzi w sumie. Wy to naprawdę nie macie innych problemów?
0
@Safrani Ja jednak zostanę przy zdaniu, że jest to wymyślony wyraz na siłę, jeżeli ktoś chce go używać to niech używa ale osobiście dziwnie bym się na taką osobę patrzył
@Ziemny Ja wszedłem żeby sobie zobaczyć jak wygląda a to po prostu przykuło moją uwagę :)
0
@Kgorecki2500 neutralnie? Kiedy, jeszcze nie rządzili i każdy wpis źle