- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
0
Jak wszyscy mówią o zwolnieniu Xaviego to kogo proponujecie w zamian?
Może Thiago Motta?
1
@ObiwanKenobi Nieźle mu idzie w Bologni, ale chyba jeszcze za wcześnie. Niech sobie posiedzi tam ze 2/3 lata.
1
@ObiwanKenobi Sylvinho
1
@ObiwanKenobi ściągnąć kogoś kto odejdzie od DNA . Trener ,który nie będzie oczekiwał posiadania piłki 80% ,czy 800 podań .Szybkie skrzydła,które potrafią wygrać 1vs1 wrzucające piłkę w 16stke oraz oddawanie strzałów zaa 16stki ,bo Barcelona nadal chce wejść do bramki . Postawić nacisk na siłownię, aby nabrać trochę tej masy mięśniowej. Prowadzenie klubu na zasadzie Bayernu
1
@HavertzKai Ale wczoraj chociaż im się udało raz wejść do bramki :)
0
@HavertzKai Jakiegoś Niemca w takim razie.
1
@matirix20 Poczekajmy na LM i jakiś solidny przeciwnik i będzie klapa.
1
@Barcasub wystarczy zobaczyć na Lewego ,Goretzka czy Alphonso. Przychodzili do Bayernu jak szczury ,a po paru miesiącach nabrali posturę zabijaki.
0
@HavertzKai XD Trzeba wpierw mieć graczy, którzy potrafią grać a ten sposób.
0
@Kubsoleon graczy klub ma tylko zle przygotowanie jest do meczów .
0
@HavertzKai Tak? To dlaczego każdy ciśnie, że nasi skrzydłowi nie potrafią przedryblować zawodnika? Pokaż mi też tych zawodników, którzy słyną ze strzałów zza szesnastki.
0
@Kubsoleon Gundo w City lądował bramki zza 16stki, Raphinha, Felix , a może tak trener im nie pozwala oddawać strzałów tylko wejść do bramki .
0
@HavertzKai Ale oni oddają strzały zza szesnastki. Raphinha oraz Felix próbowali w tym sezonie. Raphinha nawet strzelił tak bramki.