- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1639 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1639 Culés
0
Sama idea referendum była okej tylko co z tego jak PiS wykorzystac chciał to do swoich celów. Wystarczyło przeczytac pytania ale po co sie było wysilac.
W takiej formie jaka pis przygotował to dobrze ze referendum nie przeszło.
W kwestii relokacji jestem przeciw ale ludzi mysla ze tam sami terrotysci sa co jest absurdalnie głupie.
2
@Sulimo Te referendum mogli przeprowadzić na spokojnie we wrześniu to nie...musieli po swojemu wcisnąć to z wyborami.
1
@FcPortoFan1999 Mogli ale nie było im na ręke. Na szczescie ludzie byli zmobilizowani i odcieli te bydło od koryta na jakis czas
1
@Sulimo Dostali w takim razie to na co zasłużyli,te referendum by pewnie przeszło właśnie we wrześniu,teraz nie mają władzy i referendum.
0
@Sulimo ale wiesz, że dokładnie to samo myśleli obywatele zachodnich krajów? Zresztą co Ci imigranci będą robić w Polsce? Ukraińcy znajdą jakieś prace na magazynie, na ciężarówki itp a ludzie którzy są “gorsi umysłowo” i po prostu bez żadnych skillsow co zrobią? Tusk szykuje socjal dla nich czy jak?
0
@FcPortoFan1999 Na szczęscie.
@Cotutajsiedzieje a to wina ukraincow ze czesc polaków nie potrafi niczego? No chyba nie.
0
@Sulimo ale ja nic nie mam do Ukraińców. W lutym 2022 roku myślałem, że będzie to dużo gorzej wyglądało. Jednak przyjechały głównie rodziny, a teraz jest kompletnie inna sytuacja
1
@Cotutajsiedzieje Migranci to zrobią wszystko aby ominąć ten kraj i trafić do Niemiec,niestety Polska gospodarczo nie jest zbyt kuszącym kierunkiem dla tamtych ludzi w przeciwieństwie do Ukraińców.
0
@Sulimo za to przygarnęli inne bydło do koryta. I czas pokaże że nie ważne kto by był i tak będzie źle
1
@VegetaPolska Zajmij sie podrywem nie polityka