- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1636 Culés
Gorące dyskusje
kacperFCB_
32
@Karol145 widzę, że kolega lewak kultywuje złotą zasadę banteru politycznego "Daj lewakom... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
68
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1636 Culés
1
Jeżeli w przypadku kogoś można powiedzieć, że medycyna jest bezradna, to zdecydowanie moja osoba pasuje do tego opisu.
Jeżeli myślicie, że odwiedzenie pięciu endokrynologów, urologa, dwóch neurologów, dietetyka, neurochirurga, chirurga, kardiologa; zrobienie USG nerek, brzucha, tarczycy, jąder, rezonansu mózgu, rezonansu przysadki mózgowej, EKG, UKG, zbadanie ALT, PSA całkowitego, estradiolu, glukozy, beta HCG, TSH, IGF1 somatomedyny, insuliny, kortyzolu, morfologii, potasu, prolaktyny, sodu, testosteronu, tyroksyny, wapnia, coś da, to jesteście w błędzie.
"Bardzo mi przykro. Nie będę udawała, ale nie mam pojęcia jak panu pomóc. Jeszcze czegoś takiego w medycynie nie widziałam" - usłyszane od endokrynologa, który na Znanym Lekarzu ma kilkaset pozytywnych opinii i słynie z rozwiązywania spraw beznadziejnych, a na wizytę prywatna u niego czeka się długi czas.
Sobie i Wam życzę zdrowia, bo na swoim przypadku wiem, jak jest cenne i jak skutecznie może człowieka sponiewierać.
0
@NeroTFP1
A co Ci się dzieje? Bo najważniejszego nie napisałeś.
1
@NeroTFP1 może rozwiń trochę
2
@norbi77 Ach, no tak, rozwalona gospodarka hormonalna. Część hormonów mam regulowanych i uzupełnianych sztucznie: w postaci zastrzyków lub leków, bo w przeciwnym razie mógłbym spać nawet 15 godzin i zasypiać na siedząco.
0
@NeroTFP1 może ty masz narkolepsję po prostu.
Koniec diagnozy. Faktura na pw.
1
@Nazio_87 Nie mam napadów snu, to raczej wynika z braku energii, co wynika znów np. z braku testosteronu, którego z jakiegoś powodu nie wytwarzam. W przypadku regularnych zastrzyków - potrafię funkcjonować i czuję się w porządku, ale to wiążę się z regularnym kłuciem się w tyłek.
Panie, płacę składki, proszę się do NFZ zgłosić :P
0
@NeroTFP1 nie jest to sytuacja nie do rozwiązania,po prostu nie mamy tu tak kompetentnych lekarzy.
0
@Nazio_87 Tak też się pocieszam :P
0
@NeroTFP1 głowa do góry i zdrówka zycze
0
@NeroTFP1
A może to jest związane z trzustką lub wątrobą? Ukrytą cukrzycę też wykluczyli?
0
@norbi77 trzustka to w wynikach morfo wychodzi , wystarczy że masz stan zapalny i OB w górę idzie
1
@norbi77 Wykluczyli :P
0
@Nazio_87
Moja matula miała zdrową trzustkę, a cierpiała na cukrzycę typu "B".
0
@norbi77 jak cukier w normie to jest ok
0
@Nazio_87
Właśnie, że nie. Miała nawet ponad 500...insulina zbijała, ale nie za każdym razem. Matula od wątroby nabawiła się tej cukrzycy.
Niestety już umarła (miażdżyca, amputacja dwóch nóg w odstępie kilku miesięcy i w końcu śmierć.)...straszna to choroba.