- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 876 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 876 Culés
4
W Iranie stracono czterech "sabotażystów powiązanych z izraelskim Mosadem" - powiadomił w piątek Mizan, portal specjalizujący się w informacjach dotyczących irańskiego wymiaru sprawiedliwości.
"Czterech członków grupy sabotażystów, którzy pod kierownictwem agentów Mosadu dopuścili się szeroko zakrojonych działań przeciwko bezpieczeństwu kraju, zostało straconych dziś rano zgodnie z procedurami prawnymi" - przekazał portal.
Grupa miała być "powiązana z reżimem syjonistycznym", jak irańska propaganda nazywa Izrael
Straconych, wśród których była jedna kobieta, zatrzymano w początkach listopada - poinformował portal Atlas News. Według tego źródła "byli podejrzani o podpalanie samochodów i domów funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa, robienie zdjęć ważnych obiektów oraz planowanie zamachów".
Portal Iran International zauważył, że egzekucje zostały wykonane w kilka dni po śmierci generała Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej Sajeda Raziego Musawiego w Syrii. Władze Iranu twierdzą, że za śmierć generała odpowiada Izrael. Prezydent Ebrahim Raisi zapowiedział, że "Izrael zapłaci za swą zbrodnię". [WP]
@michal26 @tomek8756 @Kondziubarca @JimMorrisonFCB @hayek @Comentateiro
3
@Kgorecki2500 No tam się coraz mocniej kotłuje
0
@Kgorecki2500 Pewnie byli jacyś niewinni protestujący a nie Mossad. Iran przecież skazał na śmierć ludzi na przykład w ostatnich protestach bo hidżabu nie nosiły kobiety czy faceci nie popierali prawa Szariatu i ich też oskarżyli o bycie agentami Zachodu. Najłatwiej jest wmawiać ludziom że wszystkie sprzeciwy to są organizowane z zewnątrz niż przyznać że się ma hejterów we własnym państwie.
Komentarz usunięty