- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 601 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 601 Culés
6
Rok może i nowy ale w polskiej szeroko rozumianej polityce zaczynamy o mocnego uderzenia
4
@MESSIah16 Debil z demencją.
0
@MESSIah16 I prawidłowo.
1
@MESSIah16 dobrze myśli, po co wpuszczać tych imigrantów, jeszcze nielegalnych
0
@Pawci023x No pewnie lepiej sprzedawać wizy, a najlepiej jak to pisowcy prywatnie sprzedają.
1
@Gall hipokryzja ich to druga sprawa, myślę jednak że wielu Polaków podpisałoby się pod tymi słowami, zresztą wystarczy spojrzeć na zagraniczne kanały, kraje... Ludzie tak piszą " powinniśmy brać przykład z Polaków jeżeli chodzi o imigrantów"
1
@Pawci023x Chodzi o sprzedaż wiz, dziwne głosy.
A poważnie porównywanie się do krajów kolonialnych to wyższa szkoła jazdy, tak samo jak my bierzemy tylko tych co chcą pracować-bo to samo było na zachodzie efekty aklimatyzacji drugich i trzecich pokoleń widać jak na dłoni, i trzecae sprawa wyobraź sobie że to nie uk niemcy czy francja są tą ziemią obiecaną a Polska.