- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1661 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1661 Culés
0
https://www.tysol.pl/a115286-zona-ministra-borysa-budki-dyrektorem-biura-kolegi-wiceministra
Wymiana stołków następuje pełną parą :)
0
@Barcelonka070
a co jest złego ,że została dyrektorem Biura poselskiego?
przeciez Dyrektorem biura zawsze zostaje zaufana osoba
Wiesz co to biuro poselskie w ogóle?
nawet w tympseudo artykule sie oraja.
"Przy czym zasiadanie żony Borysa Budki na tym stanowisku jest dopuszczalne prawem."
Robienie z igły widły.
2
@MarioVeB! Tak, tak. W przypadku pisiorów pierwszy byłbyś do płakania i komentowania, że nepotyzm pięknie działa :)
0
@Barcanajlepszyteam zasiadanie pociotków z PiSu w spółkach skarbu Państwa też było legalne xD jedynie co się zmieni to jeszcze większą ich liczba w SP.
0
@Barcanajlepszyteam
Nie masz pojęcia co to biuro poselskie i że jest to zgodne z prawem
0
@MarioVeB! Śmierdzi nepotyzmem na kilometr, ale żeby to zrozumieć to nie można być wpatrzonym w jedną partię tak jak Ty ;) Niektórzy pisowcy też zgodnie z prawem załatwiali stołki swoim kolegom/ciotkom/kuzynom i nie wiadomo komu jeszcze. Czemu wtedy płakałeś? Przecież zgodnie z prawem, to się odbywało.
0
@Barcanajlepszyteam
Gdybyś miał pojęcie, że biurem poselskim zajmuje się osoba której ufasz to byś się nie pultal.
We własnym biurze zatrudniasz kogo chcesz i nikt dyktować ci tego nie może
0
@MarioVeB! Tak, to można usprawiedliwić wszystkie takie zachowania.
0
@Barcanajlepszyteam
To nie spółka skarbu państwa
Zresztą
Jego żona ma wykształcenie wyższe jest była rzeczniczka urzędu miasta ,radna , dziennikarką, ma kwalifikacje w zarządzaniu ludźmi i PR
Wcześniej pracowała już właśnie w podobnym charakterze gdy była szefowa innego biura poselskigo
Wtedy nikt dymów nie robił