- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1479 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1479 Culés
0
Wyglada na to że kamiński i wąsik maja iść dzis do wiezienia.Jak dobrze to rozumiem.
"Kara orzeczona prawomocnym wyrokiem Sądu Okręgowego wobec Mariusza K. i Macieja W. ma być skierowana do wykonania najpóźniej do końca dzisiejszego dnia" - przekazał.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/mariusz-kaminski-i-maciej-wasik-odwolali-sie-do-sadu-najwyzszego/lz9dbyd,79cfc278
0
@Borneo Jak jest odwołanie rozpatrzane to chyba nie stawiasz się na odbycie kary .Z resztą te szczury będą szukać wszędzie gdzie się da odwlekania.
0
@Nazio_87 jak rozumiem to sąd nakazał wykonanie wyroku.Albochodzi tu o to że do dziś eieczorem maja ich doprowadzić do wiezienia albo że dzis przechodzą do procedury zatrzymania w ciagu kilku dni mają suę stawić w sreszcie albo distaną dopriwadzeni.To jest dla mbie nie jasne.
1
@Borneo skazani nie stawiają się już w zakładach w wyznaczonym terminie. Są do nich doprowadzani przez funkcjonariuszy. W praktyce skierowanie do wykonania kary oznacza, że od dziś Panowie będą mogli spodziewać się delegacji, która każe im się spakować i iść z nimi. Ale równie dobrze może to trwać miesiąc.
2
@FrankliN7
Szczerba i Joński to pójdą po nich osobiście dla satysfakcji.
0
@FrankliN7 a ok dzięki:) ciekaw jestem co zrobi duda.
0
@Nazio_87 no kamińskiemu do grozi afera za pegususa.A za nim to zrobią to zmieni się prezydent.
1
@Borneo też mnie to ciekawi, zobaczymy