- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1194 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
15
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
28
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
4
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1194 Culés
3
Kto nie pracuje, ten nie je
2
@Kitek1640 Kto nie pracuje, ten bierze zasiłek.
2
@Kitek1640 Te zdanie z Biblii Świętej jest ponadczasowe..szkoda tylko że w obecnych czasach to raczej ludzie wychodzą z innym założeniem."Zarobić a się nie narobić"
0
@FcPortoFan1999 można też i tak, i nie ma w tym problemu, do czasu, kiedy pieniądze zarabia się sprawiedliwie.
0
@Kitek1640 Aby zarabiać sprawiedliwie to trzeba się porządnie napocić.
0
@FcPortoFan1999 zdarza się, że ktoś może mieć szczęście, przy czym nie powoduje strat u innych. Ktoś może dobrze trafić z miejscem założenia firmy podczas gdy nie pocił się nad tym aby obliczyć gdzie może być najlepsze miejsce. Ktoś inny mógł otrzymać pomoc od dobrego znajomego/krewnego w rozwoju firmy czy w znalezieniu idealnej pracy.
1
@Kitek1640 Ja zarabiam średnią krajową i mi styka.
1
@FcPortoFan1999 no i dobrze. Najważniejsze, że Ci to odpowiada. Ciesze się również, że udaje Ci się łączyć życie społeczne z samorozwojem i życiem duchowym. Niektórzy niestety za bardzo dają się zwieść materializmowi. Pozostaje wierzyć, że kiedyś ludzie zmienią swój stosunek co do tych prawdziwych wartości duchowych i uświadomią sobie, że to właśnie nimi trzeba się kierować.
Życzę Ci, abyś nigdy nie zszedł z tej drogi, na której jesteś, bo współcześnie tacy ludzie jak ty to skarb.
1
@Kitek1640 Ciężko będzie nie zejść z tej drogi patrząc na obecne czasy.Dziewczyny jeszcze nie mam a jak będę miał to cóż..różnie z Kobitkami bywa :)
0
@FcPortoFan1999 i tu uwydatnia się tragizm jednostki, o którym pisał Norwid. Tylko tym razem w nowej formie. Człowiek, który pragnie się kształcić i rozwijać duchowo, musi dodatkowo przyjmować ciężary w postaci presji konformizmu. To już zależy od nas, którą ścieżką będziemy podążać.