- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1239 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1239 Culés
7
Cyckowa drama na TT.
To jest to, czego potrzebowałem dzisiaj xD
https://x.com/Vangarek/status/1745172340495847716
Wielka bitwa Julek z Chadami
Zostawiam @Moderacja do analizy, czy jest to stosowne, czy nie. Występowało to legitnie na stronie głównej Adidasa i jest to ich kampania. Jeśli uznacie, że niestosowne, to w pełni zrozumiem.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @IronSanHybrid @barcelonaLM
3
@michal26 Co to ma być?
2
@michal26 Michał uważaj bo Ci banicje walną
11
@michal26 Tymczasem 9 letni Kubuś wchodzący kupić sobie buty :P
2
@TR3YWAY Julki twierdzą, że to normalne wrzucać na stronę Adidasa, więc myślę, że jednak chyba nie łamie to niczego. Nie wiem w sumie.
1
@michal26 i które twoje ulubione? :D
1
@michal26 To stara drama. To była jakaś kampania Adidasa.
0
@maroon kampania reklamowa Adidasa xD
4
@michal26 tak sobie popatrzylem na ta reklame i zaraz wracam.
4
@tristan87 no tak. Ale teraz raptem swój drugi żywot przeżywa xD
@Explode podchwytliwe pytanie, ale się nie dam xD
A tak zupełnie poważnie, to nie będę tutaj uprzedmiotawiał kobiet. Zwyczajnie nie kupuje tego rodzaju kampanii xD
Uważam, że piersi kobiet i mężczyzn to jednak nie to samo i inny jest ich cel i właściwości xD
Nie takiej odpowiedzi oczekiwałeś, ale życie to nie koncert życzeń xD
3
@michal26 Niech wrzucą jeszcze zdjęcia męskich członków i wagin reklamując sportowe majtki jak są już tacy "otwarci" XD
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@fcbarcafan19 Jak próbujesz zarzucić analogią, to chyba powinni pokazac męskie sutki? A nie, takie przeciez juz sa. Tak was dziwi, ze kobiety to SSAKI i maja sutki?
4
@Compadre To nas nie dziwi. Dziwi nas, że mężczyźni też je mają,mimo że nie ma u nich czego przez nie ssać.
1
@michal26 Wyjątkowo brzydkie cycki, tyle napiszę.