- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1012 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1012 Culés
5
Jeśli Xavi nie zdobędzie żadnego pucharu w tym sezonie to wyleci. Zastanówcie się komu dzisiaj kibicujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Emhyr Chcesz powiedzieć że jako kibic/Fanatyk Barcelony Będziesz dzisiaj trzymał kciuki za Real?
0
@FcPortoFan1999 No co ty
1
@Emhyr oby Bellingham dziś w tym pomógł
0
@Emhyr Ten Lenny Face tak wskazuje jakbyś dzisiaj był za Śnieżno-Białymi.
2
@Emhyr Przecież mówili, że ma wygrać dwa trofea, więc dzisiaj jedno może wygrać no i tak wyleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FcPortoFan1999 wiesz pomogliśmy im jak trenerem był Lopetegui, chociaż trochę mogliby pomóc.
0
@mate92 Tylko że tamten Real już w marcu grał sobie o pietruszkę a nie o poważne trofea.
0
@FcPortoFan1999 uważasz, że z tą formą będziemy grać za dwa miesiące o coś? Nic nie wskazuję na to aby coś się zmieniło kompletnie. Wiem o co będziemy grać o utrzymanie się w miejscach premiowanych do gry w LM w najbliższym sezonie.
0
@mate92 W obecnej formie to takie Napoli na spokojnie Barca przejdzie,a jeśli nie..to można to już traktować jako osobistą porażkę Xaviego.
0
@FcPortoFan1999 Napoli się ogarnie do tego dwumeczu tak sądzę w przeciwieństwie do Barcelony Xaviego. Gra na 1.0 to gra w której trzeba mieć obronę jak skałe jak w poprzednim sezonie, lecz i ona się posypała ponieważ bazowała na umiejętnościach poszczególnych zawodników a nie na zmyśle trenerskim Xaviego. Teraz każdy z zawodników pod formą, Mats kontuzja który bardzo ratował Xaviego nie raz. Liga mistrzów to liga mistrzów jechanie na 1 do 0 źle się kończy.
1
@mate92 Na rozbite Napoli powinno wystarczyć,na jakikolwiek silniejszy klub raczej na ćwierćfinale się zakończy.