- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1661 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1661 Culés
10
Jak czytam komentarze, że Xavi nie dostał tego kogo chciał, to mnie coś trafia. Ten wuefista sam mówił, że jak nie będzie wyników to będą musiały być konsekwencje i odejdzie jak nie będzie w stanie pomóc zespołowi. Piłkarz świetny, ale trener beznadziejny.
XAVI OUT
0
@sintesox
Ale cicho, nie wolno tak. Burzysz rodzinną atmosferę.
1
@sintesox Można twierdzić, że nie dostał, np. DP, Romeu przyszedł z musu, mogliśmy kupić kogoś za 2-3 mln lub nie mieć wcale, a to jedna z najważniejszych pozycji. Poza tym co z tego, że dostał np, Raphinhę jak on zwyczajnie nie daję rady, chłop nie potrafi minąć rywala. Czyli jeśli trenerer dostał piłkarzy, których chciał to ma oznac, że wszystko musi pięknie chodzić? A jeśli piłkarze nie dają rady lub kopią po czole to tylko wina trenera
.Xavi mówił, że jeśli nie będzie wyników to odejdzie (ufam tobie, że tak mówił), no i tak może być, bo skąd wiesz, że jeśli nic nie wygramy to nie odejdzie po tym sezonie? No, ale wiadomo ty już wiesz, że jeśli skończymy z niczym to zostanie. Kiedy miał to zrobić? Gdy zdobył mistrza,czy teraz gdy przegraliśmy SPH, i nadal jesteśmy w LM, Pucharze i po połowie sezonu tracimy 7 pkt. Już widzę jak jakiś trener w takiej sytuacji podaję się do dymisji :D Nigdy takiej sytuacji w dużym klubie nie było, że gdy gra wygląda słabo i zespół nadal jest w grze na 3 frontach, to trener nagle podaję się do dymisji.
0
@Kamiloza91 Nawet nie chodzi o wyniki. Gra jest tragiczna. Od września jest równa pochyła w dół. W lidze mistrzów to całkiem mozliwe, że przejdziemy tragiczne Napoli, ale najprawdopodobniej z innym lepszym rywalem skończy się ośmieszeniem. Wtedy Laporta zacznie działać?