- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1312 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1312 Culés
0
W ogóle jak jest z kontraktem Xaviego? Laporta może go po tym sezonie go wywalić bez żadnych strat finansowych? Jeśli nie to chyba obecna pensja dla Xaviego wystarczyłaby na ogarniętego trenera?
0
@Kamiloza91 No raczej rozwiązanie kontaktu przed czasem będzie kosztować.
2
@Kamiloza91 Nie odpowiem, bo nie wiem, ale też nie śledzę poczynań różnych trenerów. Dlatego będę wdzięczny Tobie lub innym za wymienienie ogarniętych kandydatów, którzy mogliby chcieć przyjść do Barcelony teraz lub po sezonie. Nie patrząc nawet na nasze możliwości finansowe.
1
@KamQiX marzeniem moim jest Xabi Alonso ale on pewnie do Realu, może warto byłoby zainteresować się Francesco Fariolim.
0
@bartekvisca Do kiedy ma podpisany kontrakt. Ja np. tego nie wiem.
0
@Kamiloza91 Czerwiec 2025
0
@bartekvisca Ciekawe ile by musiał dostać odprawy. To chyba ile zarabia pewnie nikt nie wie.
0
@Kamiloza91 wszystko zależy od zapisków w umowie ale przeważnie jest to coś w stylu wypłacicie mi 50% sumy którą mogłem zarobić pracując do końca kontraktu to wtedy mnie wywalcie. Wszyscy się zabezpieczają na takie możliwości. Jeśli wierzyć źródłom no to denzelek ma kontrakt do czerwca 2025 na poziomie 9mln brutto za sezon czyli powiedzmy jakieś 14 mln od dzisiaj do końca kontraktu. Zakładamy że będzie chciał 50% bo tyle zapisali w umowie no i robi się jakaś tam kwota. Teraz trener który przyjdzie jako nowy no to tak samo jak piłkarz dostaję jakąś premie za "podpis" , a jeśli dodatkowo ten trener gdzieś pracuje no to trzeba doliczyć koszty rozwiązania umowy z tamtym klubem itp. także biorąc pod uwagę pustą sakiewkę Barcelony można co najwyżej Xaviego zmienić na sprzątaczkę albo woźnego ze stadionu
I najważniejsze jest to że nawet gdyby Barcelona dałaby radę w jakiś magiczny sposób spłodzić pieniądze no to i tak blokuje to ffp. Także adios amigos, denzel zostaje z nami i wcale się nie zdziwię jeśli do końca kontraktu