- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1226 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
167
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1226 Culés
13
Roman daje czadu:-)))
pisałem o tym już wczoraj, że jak rozliczenia nabiorą rozpędu, to nawet następni na listach będą się dublować, hahahaha
0
@kamyk_23
i do paki, "papuga też do paki"(C.K.Dezerterzy)
9
@kamyk_23 Roman co powera dostał po 15.10. Chwilę wcześniej mdlał na zawołanie, a teraz taki aktywny. Szacun
2
@JohnA Teraz Ty jesteś chyba w takim stanie:-)
Szyli, szyli... i nic Romanowi nie przyszyli, Niezawisły Sąd oddalił wszystkie powództwa... ale do Ciebie to nie dociera, bez cienia zdziwienia z mojej strony:-)
4
@kamyk_23 a dałbyś jakieś informacje na temat ty oddaleń. Pierwsza rzecz, powodztwo występuje w sprawie cywilnej a my tu mówimy o sprawie karnej ale to bez znaczenia. Roman Girtych jest oskarżony o wyprowadzenie (jako jedna z kilku osób) z polnordu około 90 milionów złotych... nie doszulaka się tego nasza prokuratura tylko firma audytorska (któraś z wielkiej czwórki, nie pamiętam ktora) i zgłosiła zawiadomienie, potem prokuratura chciała postawić Romanowi zarzutu, ale mu sie zemdlało i udawal, że ich nie słyszał a potem przez dobre 3 lata ukrywał się we Włoszech i nie stawial sie na wezwania (kolo dwudziestu), a potem dostal immunitet... Mam wrażenie, że nie masz bladego pojęcia o czym mówisz. Swoją drogą sąd teraz oddalił skarge Romana Giertycha na bezprawne działanie prokuratury, może Ci się pomieszalo
0
@Dynak Bredzisz chłopcze, doedukuj się i dopiero wtedy zabierz głos, poszerz swoje horyzonty nie tylko o tik-toka. W tylu miejscach jest to już wyjaśnione, że nie będę zaprzątał sobie głowy na tłumaczenie z polskiego na nasze:-)
0
@kamyk_23 właśnie chciałbym poszerzyć horyzonty, zeby nie gadac wiecej głupot. Szukałem, nie znalazłem. Skoro ta wiedza jest tak dostepna to dałbyś jakiegoś linka.
0
@kamyk_23 bez cienia zdziwienia z mojej strony jest natomiast to, że Twoja odpowiedź dotyczy zupełnie czego innego niż moja. Natomiast zdziwienie z mojej strony jest takie, że nie wiem skąd wiesz w jakim jestem stanie.