- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1639 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1639 Culés
5
Weszła ta konfa w tą koalicję z pisem w końcu, czy dalej przewidywania ekspertów są jednoznaczne, ale jeszcze nie weszła?
1
@Tom0VeB podejrzewam, że gdyby im taka koalicja dawała większość to by weszli. Tak to przecież nie ma sensu, jeszcze by im to zaszkodziło.
17
@Tom0VeB "Teraz nie mają po co bo nie i tak nie mieliby większości, mają za mało posłów, to byłoby dla nich samobójstwo polityczne. Gdyby pis miał większość z konfederacją to na pewno, ale to już na 1000% by była koalicja" :D - czas start!
edit. @partymaker bingo xD
0
@against_modern_football hahaha, szybszy był. Skubany.
1
@Tom0VeB tak weszła, ale po cichu, nieformalnie ;)
0
@partymaker Z pewnością, a można tylko grzecznie zapytać z czego Pan wziął ten wzór? Czekamy na wypowiedzi innych ekspertów.
1
@Bobo25 o tego jeszcze nie znałem, ciekawe. A co o tym może świadczyć, szanowny Panie?
0
@Tom0VeB Teraz nie mają po co bo nie i tak nie mieliby większości, mają za mało posłów, to byłoby dla nich samobójstwo polityczne. Gdyby pis miał większość z konfederacją to na pewno, ale to już na 1000% by była koalicja
3
@against_modern_football To było zbyt proste.
Niestety na zachodnim wybrzeżu USA jest już noc, to na czas czekania na opinie naczelnego politologa @kamyk_23 będziemy musieli wstrzymać się z decyzją xD
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jak ich politycy coś powiedzą. Np. Grabiec wczoraj, że atom będzie, to oni wierzą im na słowo(mimo, że działania wojewody i komunikaty mówią co innego) ale jak Mentzen czy Bosak mówią, że nie ma i nie było nigdy mowy o koalicji z PiS, to już są kłamcami. To nic, że to ich partia obiecywała 60k wolne od podatku, którego nie będzie.
To ich partia obiecywała transparentne konkursy na stanowiska w SSP których nie ma. To ich koalicja obiecywała dobrowolny ZUS, którego nie będzie.
Więc jak ktoś jest niewiarygodny, to raczej PO, a nie Konfa.
1
@against_modern_football No cóż, po prostu taka jest prawda ;)
1
@hayek no i oczywiście, nie są wstanie przyswoić, że teraz to oni pełnią rząd i konfa jest w opozycji do aktualnego rządu, a nie rządu którego już nie ma. Stąd ich stwierdzenie że konfa jest propis, tak mnie się wydaje.
1
@Tom0VeB Teraz nie mają po co bo nie i tak nie mieliby większości, mają za mało posłów, to byłoby dla nich samobójstwo polityczne. Gdyby pis miał większość z konfederacją to na pewno, ale to już na 1000% by była koalicja.
0
@Tom0VeB fakty drogi kolego, fakty (i to nie te z TVNu).
0
@Bobo25 mógłbyś wymienić parę?
0
@Tom0VeB fakt pierwszy, fakt drugi, fakt trzeci.