- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
9
Mój premier.
6
@tristan87 Mój również
11
@tristan87 Mój nie, ale ja nie jestem Niemcem.
1
@hayek meine, meine premiere!!!
1
@tristan87 A w tvp info na pasku (tak z 10 minut temu) było bez "tym razem prawidłowo".
1
@hayek Niedługo będziesz. Spokojnie.
1
@tristan87 Prawidłowo skorzystał? Czyli że Pan Premier popiera decyzję Pana Prezydenta?
7
@maroon Nie musi popierać. Wystarczy, że uznaje, że prezydent skutecznie skorzystał ze swojej prerogatywy.
1
@maroon Przeczytaj jeszcze raz jego tekst i zrozumiesz.
0
@July_6_BcN Nie musi też uznawać. Ale skoro dzieli się ze światem swymi przemyśleniami i wszem wobec oznajmia,że Pan Prezydent zrobił cos prawidłowo to znaczy,że podoba mu się to posunięcie.
1
@tristan87 Donald nadal szuka podstaw prawnych dla swych działań
1
@maroon Obawiam się, że jeśli Prezydent postąpił tym razem w sposób niewzbudzający żadnych wątpliwości co do prawidłowości to po prostu musi to przyjąć na klatę. To nie ma nic wspólnego z popieraniem tego działania.
1
@tristan87 najbardziej fałszywy premier jakiego Polska widziała .
0
@Stasiu84 odwrotnie, zawsze był uczynny, sprawiedliwy. Lepszego nie będzie.
1
@Stasiu84 w kontrze stoi najbardziej bezjajeczny tzw prezydent
0
@tristan87 pewnie - uczynny jak najbardziej , ale nie dla Polskich interesów .
1
@Nazio_87 nie oceniamy prezydenta tylko premiera ( każdy wie jaki jest prezydent i jakich interesów broni )
0
@Stasiu84 nie mój premier morawiecki nakazywał mojej przyszłej żonie w razie problemów urodzić martwe dziecko
Nie mój premier morawiecki krzyczał że tego wirusa już nie ma.
1
@tristan87 Ciekawe kto będzie ułaskawiał jego kolegów po kadencji bądź dwóch.
0
@maroon Chyba nowo mowa cię myli, prawidłowo czyli zgodnie z procedurami a nie że mu się owy ruch podoba.