- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 869 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 869 Culés
25
Rok 2011, dwunastoletni ja wracam sobie po szkole do domu, jestem zadowolony, bo skroiliśmy wrednego Mariusza pod sklepikiem szkolnym, woźny @Comentateiro obiecał milczenie za jednego żubra. Za hajs z napadu kupione Bravo Sport z plakatem Carlesa Puyola w środku. Odpalony meczyk potężnej Barcelony, siedzimy ze starym, a on prawie trzeźwy (wypił tylko 9 piw), opowiada mi, że gdyby nie kontuzja z 1992 roku, to stworzyłby duet marzeń z Messim.
Już wtedy mówiłem mu, że chciałbym w przyszłości mieć zakład wulkanizacyjny, a nasz woźny jest w porządku i kiedyś go zatrudnie. Wtedy ojciec mówił, że nie dowierza, że nie wykryto u mnie żadnego upośledzenia umysłowego.
Przyszła pora na finał LM, 28.05.2011 niestety ojciec sprzedał telewizor w lombardzie, jesteśmy w trudnej sytuacji. Wtedy z pomocą przychodzi somsiad Mirek, mówi, że zaprosi nas do siebie, ale w życiu nie ma nic za darmo. W zamian mam zaprzyjaźnić się z jego córką, mimo, że jest moją rówieśniczką, to waży już 85kg, każdy się jej boi, nie jest co prawda piękna, ale za to się nie myje i śmierdzi kurczakiem, na imię jej Jowita. Nawet mój stary zaczął mi współczuć i powiedział, że nie muszę się poświęcać, ale ja wtedy wiedziałem, że nie mogę zawieść tego dream teamu i ten mecz musimy obejrzeć.
Te wspaniałe czasy już nie wrócą, mój syn Lucjan Junior II nigdy nie zobaczy już na żywo tak genialnego zespołu, najlepszej drużyny w historii futbolu
11
@Luciano99
"jestem zadowolony, bo skroiliśmy wrednego Mariusza pod sklepikiem szkolnym"
@MarioVeB! - Narodziny bestii
6
@Luciano99 zawsze wzruszają mnie historie o początkach takich wspaniałych związków - trudno o bardziej romantyczny początek
2
@Luciano99 Małolacik z ciebie.
4
@Luciano99 co to będzie jak @jowita się zaloguje po latach i zobaczy ile listów miłosnych jej wysłałeś? :)