- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1667 Culés
Gorące dyskusje
BojanKriKicz
35
@Karol145 Xd tyle co do tego komentarza
96 odpowiedzi
kodi77
61
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1667 Culés
8
- Ukraińcy biorą socjal? Źle, bo nieroby.
- Ukraińcy pracują na etacie? Źle, bo robią i zabierają miejsca pracy.
- Ukraińcy rejestrują swoje działalności? Źle, bo tworzą konkurencję.
Widzę, że przygłupom nigdy nie dogodzisz, co byś nie robił.
3
@misterio Konfederosja.
6
@misterio nie rozumiem tego, jak niektórzy mają problem w tym, że przyjeżdżały tutaj Ukrainki, czy ludzie pracowali tutaj czy zakładali działalność. Branie socjali na minus, ale poza tym? Świetna wiadomość. Bliscy kulturowo, konserwatywni. Na moje same plusy. Lepiej by zostawiali pieniądze tutaj, czy u siebie? Sam współpracuje z Ukraińskim przedsiebiorcą i mega gościu.
1
@misterio Może ja źle interpretuję ten obrazek wrzucony przez Ruch Narodowy, ale im chodzi o to, że Polska miała pomóc (według narracji) uchodźcom czyli głównie Matkom z dziećmi, a się okazało, że tu normalni ludzie w wieku poborowym przyjeżdżają którzy by mogli walczyć za swój kraj. Tak samo Bogaci ludzie itd. I żeby była jasność, nikogo nie bronie, nie stoję po niczyjej stronie, po prostu ja to tak interpretuje. A czy ktoś się z nimi zgadza czy nie, to już kwestia poglądów. Ja nie mam nic do ludzi którzy chcą legalnie pracować w naszym kraju i się uczyć języka Polskiego, rozumiem ich, że uciekają bo też bym chyba nie chciał umierać za polityków.
1
@JordiAlbion też tak odbieram ten wpis, ale hołowniacy już znaleźli pretekst.
1
@michal26 Ja mam tylko problem z tym, że przysługują im preferencje w ZUS (na start, preferencyjny, zus plus). Poza tym niech prowadzą sobie te JDG.