- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1595 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1595 Culés
2
Nawiązując do tego wzruszenia Gaviego, Lewego, Roberto, czy Kounde. To tylko pokazuje więź między Xavim i piłkarzami. Za Koemanem nie płakali, jak ten odchodził, a za Xavim?
Szkoda tylko braku Cruyffa, przeczuwam że pomagaałby mu się rozwijać trenersko, a tak z bandą amatorów jakich dobrał, będzie ciężko mu to szło.
16
@Rewolucja123 szkoda, że te ich płacze nie przekladają sie na gre i wyniki
0
@Rewolucja123 Nie boisz się swoją drogą klątwy Twojego awataru? Bo od kiedy go Wstawiłeś to Ferran nie może bramki zdobyć.
7
@Rewolucja123 Ciężko, żeby nie płakali skoro Xavi od początku odgrywał rolę dobrego gliny, głaskał po główce tych biednych piłkarzy.
0
@FcPortoFan1999 Kluczowy pezy golu Lewego z Bilbao oraz asysta drugiego stopnia przy golu z Villa.
0
@Rewolucja123 Tylko że jednak sam nic nie strzelił.
2
@Rewolucja123 W Barcelonie nie można jednak grać na sentymentach. Być może ten zbyt przyjacielski stosunek Xaviego do zawodników również przyczynił się do sytuacji, w której sie Barcelona znajduje.
1
@Rewolucja123 Z villarealem to Ferran od drzewa odbił piłkę do Gundogana.
1
@MatBac1991 Nie wiemy jak było w szatni. Nie byliśmy tam, za mało informacji też wypadało.
0
@Rewolucja123 Za mało? I tak za dużo;
1
@Rewolucja123 Lewy i Roberto płaczą bo wiedza, że u innego trenera nie będą grać.
0
@AlexDark00 A potem narzekaj, że Dembele obrażali, ale już ustaliliśmy, że masz podwójne standardy co do tego.
0
@Bagsik88 Może nie jest drewniany? Zobacz ile kiksów robi xd
0
@AlexDark00 Skoro tak o Dembele też mieli racje.