- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1624 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1624 Culés
0
Swoją drogą, jak można się zagotować o jakieś wyzwiska w Internecie, przecież w dobie dzisiejszego internetu, ludzie na instagramie czy twt, często mając swoje fotki, znajomych, jadą sobie od najgorszych, a gość się splakal o la bombę, gdzie jest całkowicie anonimowy on, jak i większość użytkowników. Z jednej strony nie ma się co dziwić, jak oni się odpalają, kiedy ktoś napisze „ale messi słabo zagrał”, „gdzie był messi”, a z drugiej ja i tak myślę że to musiał być troll, albo eksperyment społeczny.
0
@Tom0VeB A o kogo chodzi i o co, bo ja nie w temacie?
2
@Tom0VeB fajnie że masz silną psychikę. Szkoda że nie każdy może to o sobie powiedzieć :/
1
@TheNekro94 W nocy gostek z ambasady ponoć wrzucił wpis, gdzie mówi że znajdzie po IP kogoś, kto mu matkę obrażał na pw. Oczywiście, zamiast wrzucić jakiś screen i po prostu kogoś ośmieszyć wśród forumowiczów, czy zgłosić po prostu do moderacji.
1
@Bykunn nie mam silnej psychiki, ale jestem w stanie reagować na to co dzieje się w Internecie i przetwarzać fakty na bieżąco. Skoro wiem, że wszystko jest anonimowe, to po co się gotować?
Jakby Ci ktoś powiedział coś w twarz, to wiesz że jest akcja, jest reakcja.
Ktoś Ci mówi że masz krzywy nos w Internecie i co z tym zrobisz? Popadniesz w kompleksy, bo gość, który nie masz pojęcia jak wygląda, jest duże prawdopodobieństwo, że gorzej od Ciebie, napisał Ci, że masz kinol jak sopel?
Odgrażanie się w Internecie to było modne 15 lat temu za czasów metina czy tibii.
Oczywiście, żeby nie było. Jest to dla mnie przykre ile jadu jest w Internecie, że ludzie się nie potrafią zreflektować, popaść w jakąś zadumę choć czasami. Ale sposób który wybrał gość z ambasady, raz że nigdy się nie uskuteczni, a dwa jest zwyczajnie śmieszny.
1
@Tom0VeB Ja już to wspominałem nieraz, że fora czy portale w większości przypadków to poziom wysrywow, że szkoda na nie wchodzić a co dopiero przeżywać je jakoś czy najeżdżać na kogoś, bo tak.