- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
75
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Terroriser
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
0
Xavi vs Tata Martino ?
0
@Joe_Barbaro zdecydowanie Xavi
2
@Joe_Barbaro Ten 2. Pamiętasz wogole wyniki i grę? Fakt że miał trochę lepszych piłkarzy ale przypomnij sobie jak wyglądała gra i jakiego miał pecha że nic nie wygrał
7
@Spacedragon No ociupińke lepszy skład.
Valdes (pod koniec sezonu Pinto ze względu na kontuzje)
Dani Alves, Pique, Puyol, Mascherano, Adriano, Alba
Busquets, Iniesta, Xavi, Fabregas
Neymar, Messi, Sanchez, Pedro
2
@Joe_Barbaro ligę przegrał w ostatniej kolejce po golu ze spalonego. W lidze mistrzów odpadł w ćwierćfinale z będącym w życiowej formie atletico bramkami na wyjeździe gdzie jednemu z nich wyszedł strzał życia a puchar króla przegrał w finale po dogrywce
2
@Spacedragon A to nie było tak, że my strzeliliśmy gola i sędzia odgwizdał spalonego, którego nie było? Xavi też traci punkty ze względu na błędy sędziego. Dodaj, że ligę sfrajerzyliśmy, bo Atletico potknęło się w 36. i 37. kolejce, a my wtedy tego nie wykorzystaliśmy remisując u siebie z Getafe 2:2 i na wyjeździe z Elche 0:0. Nasze 3 ostatnie kolejki to 3 remisy (w tym ten finał z ATM).
0
@Spacedragon lige przegrał po golu ze spalonego którego nie było
1
@KamQiX tak piłka trafiła do Leo po zagraniu gracza Atletico.
Lahoz przyznał się potem do błędu ale tytułu nam to nie oddało.
1
@KamQiX z czego też Neymar to był 1 roku w Europie i był to najsłabszy Ney. Potem zresztą chyba też złapał uraz na wiosnę.
Dodajmy jeszcze że na jesieni 13/14 Messi zmagał się z dużymi urazami. (To ten moment gdzie po kilku latach Messiego dopadły tematy mięśniówek)