- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1223 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1223 Culés
7
0
@Emhyr Alguacil.
0
@Emhyr Ewentualnie Arteta, ale raczej jest to mało prawdopodobna opcja.
1
@Emhyr Michel. Proste...
1
@domin682 @JimMorrisonFCB @sila101 Fakt zapomniałem o nich
0
@Emhyr Guardiola wiadomo
xD
1
@Emhyr Włoski pewnie Motta.
0
@takisobiektos Motta podobno odrzucony przez staż no chyba że blefowali
1
@Emhyr
Motta / Flick / Michel
Ja bym obstawiał te 3 nazwiska a jak będzie to się okaże ale chyba to najbardziej prawdopodobne no chyba że Laporta wyciągnie krolika z kapelusza że Będzie Szok i nie dowierzanie ;)
0
@Emhyr oby nie Hiszpan
0
@Emhyr Artete pewnie mają namyśli
1
@partymaker Teraz dopiero sobie uświadomiłem że tak naprawdę do tych narodowości możesz sobie dobrać po 2-3 kandydatów
0
@Emhyr Alguacil/Michel, Motta/De Zerbi, Flick. Wszyscy byli łączeni z Barcą i są w zasięgu. Nie liczę Nagelsmanna, Artety czy tym bardziej Kloppa.
1
@P33ck Opcja hiszpańska mnie zastanawia bo ostatnio mówili ze ci dwa co wymieniłeś są odrzuceni przez staż i brak doświadczenia w większym klubie
0
@Emhyr O kurde, to zastanawiające. To może faktycznie Arteta? Ale byłoby to dziwne, bo po co miałby odchodzić Arsenalu? Chyba, że Lucho biorą pod uwagę.
1
@P33ck Może być. No dzisiaj ten Alonso wyszedł ale nie wierzę w tą opcje bo to odklejka
0
@Emhyr Thiago Motta, Luis Enrique i Flick.
0
@Aragorn33 Jakoś nie wierzę w powrót Enrique a po tym co widzę w PSG to średnio mi się widzi powrót
0
@Emhyr ja też, ale jeżeli rozważają Hiszpana to stawiałbym na Enrique. Michel byłby wyjątkowo naiwnym wyborem, a Arteta nie odejdzie z Arsenalu.
0
@Aragorn33 Chyba że serio ten Alonso ale to byłby cios dla Realu nie wiem czy by tak zdradził