- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
41 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
33 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
5
W tym roku minie już 10 lat od takich piłkarskich wydarzeń jak:
- poślizgnięcie się Gerrarda i Demba Ba zdobywający bramkę, frajerska końcówka Liverpoolu w lidze
- Ramos strzelił gola w doliczonym czasie gry z Atleti i Real z LM
- zwycięstwo 7:1 Niemiec nad Brazylią
Edit
Jak jeszcze mogłem zapomnieć o wyścigu Barty i Bale i finale PK
Umieszczono tu bardziej memiczne momenty
Kto właśnie uświadomił sobie kiedy tak szybko to minelo ? :D
0
@Herato Ja jeszcze dorzucę pierwsze w historii zwycięstwo reprezentacji Polski przeciwko Niemcom
1
@kubix05 również lecz chciałem umieścić bardziej memiczne momenty które każdy na świecie interesujący się piłka pamięta
0
@Herato ehh chciałoby sie mieć znowu te15 lat na karku XD
0
@Herato Holandia zbiła Brazylię 3:0 i zdobyła brąz na Mundialu pod wodzą wielkiego potężnego LvG.
0
@arasz1819 która nie powinna grać w tym meczu, bo uratował ją nur Robbena
0
@MesQueUnClub96 co za farmazon
0
@arasz1819 Czyli Robben nie zanurkował?
0
@MesQueUnClub96 ale rozwiń o co chodzi, bo aż tak nie pamiętam. Fazę grupową zmietli, potem też grali dobrze.
0
@arasz1819 no w 1/8. Nur Robbena i był karny w 95 minucie
0
@MesQueUnClub96 nawet jak nur to przecież wyszli, bo było 2:1, skąd wiesz, że w dogrywce to Meksyk by wyszedł? Jak to ma być kontrowersja to lepiej nie odpalaj LM z lat 2016,2017,2018, bo możesz nie przeżyć prawdziwych wałków
0
@arasz1819 no tak ale Meksyk też mógł wygrać. Ten mecz był bliski