- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1213 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1213 Culés
0
W sumie byłoby miło, gdyby Trump przy okazji i mnie znieważył w social mediach. 83 mln dolców... ;p
0
@Aragorn33 A do tego jeszcze ma 81 zarzutów karnych w czterech sprawach. W USA prezydent może sprawować chyba urząd z więzienia, więc możliwe są jaja, które przejdą do historii.
0
@osa91 słyszałem, ale mi tutaj chodziło o drugą część wiadomości - 83 mln za znieważenie kogoś ;p Raz Cię taki Trump obrazi i jesteś ustawiony finansowo na 2-3 pokolenia ;p
0
@Aragorn33 W USA są chore odszkodowania wyliczane z kosmosu. Za oblanie się gorącą kawą z Maca jakaś laska dostała grube miliony, bo "na opakowaniu nie było ostrzeżenia, że kawa jest gorąca". W Polsce odszkodowanie wylicza się na dwa sposoby... Odszkodowanie, czyli naprawienie faktycznie poniesionej szkody (w tym utraconych korzyści) oraz zadośćuczynienie, czyli odszkodowanie za straty moralne (niskie zwykle). W USA jest cyrk, bo jest kilkanaście chyba różnych rodzajów odszkodowań wliczając w to np: punitive damages, czyli odszkodowanie karne (sąd uznaje, że komuś należy się nauczka, więc jak zapłaci tonę kasy to może się nauczy). Nie ma to zwykle wielkiego sensu, ale... to w końcu USA. Tam mało rzeczy trzyma się kupy i logiki.
0
@osa91 Sprawy o odszkodowania to moja główna działka ;p dlatego zwróciłem uwagę na tę kwotę. Gdyby u nas były podobne kwoty to już dorobiłbym się milionów z obsługi takich spraw ;p
0
@osa91 Obejrzyj ten filmik który wyjaśnia o co chodzi w całej tej farsie z gorącą kawą i McDonald's
Sprawdzajcie proszę takie historia zamiast powtarzać i pomagać korporacjom budować narrację.