- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1912 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
161
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1912 Culés
7
Co łączy Bayern i Barcelonę, oprócz tego, że obu klubom kibicuję?
Oba mają 8 punktów straty do lidera. Co za sezon dla mnie. Jak mnie nie dobije jedna ekipa, to mogę przerzucić kanał na drugą, a ta mnie pozamiata na pewno.
1
@Comentateiro W tym sezonie Porto dołącza się do grupy Tottenhamowej tj. bez trofeów.Bayern i Barca najpewniej również.
16
@Comentateiro Kibicowanie Bayernowi i Barcelonie nie jest stresujące ~ 164 letni Comentateiro
3
@Comentateiro To że przy obu byłeś świadkiem jak te kluby powstawały
2
@Comentateiro a na deser Lech z Poznania :D
1
@mrboom Oni to póki co jeszcze nie zawodzą.
1
@FcPortoFan1999 to jest ekstraklasa, oni teraz wygrywają z liderem, zaraz z wice, żeby tylko potem pojechać do Mielca i dostać na łeb ;)
2
@mrboom Ja wiem że to jest Ekstraklasa,tutaj łatwe mecze są trudne,a trudne są łatwe :)
0
@mrboom Żebyś wiedział, że Lech tez dokłada swoje 3 grosze
0
@Comentateiro Jeździsz czasami na Bułgarską? Bo za tydzień kolejny hit z udziałem Lecha,z tym że teraz w Poznaniu.
0
@FcPortoFan1999 Teraz już nie, mój brat idzie na kolejny mecz, ma już bilet wykupiony
0
@Comentateiro Bo to mecz najpewniej o lidera tabeli.
1
@Comentateiro Kurczę ja się dziwię, że potrafisz kibicować Barcelonie jak i Bayernowi.Moja jedyna miłość piłkarska,to jest Barcelona.Wiadomo, że mam jakieś sympatie w innych ligach no i w Anglii to jest MC(bardziej poprzez Guardiolę) Lubię też Arsenal.W Niemczech to jest BVB,we Włoszech to jest Juventus,a w Polsce każda śląska drużyna.Każda jedna.No, ale jeśli chodzi o mecz pomiędzy tymi drużynami,to zawsze kibicował bym Barcelonie.No chyba, żeby grali przeciwko reprezentacji Polski...