- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1363 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1363 Culés
1
W weekend bylem na wsi u wujostwa.
3-pietrowy dom, 9 pokoi, 4 lazienki, 3 kuchnie. Plus garaz na jeden samochod sportowy marki Porsche. Standart wykonczenia wnetrz, rzeklbym hotelowy. Pełna kanalizacja. Podworko w kwadracie ok 80-100x80-100-120 metrow, zadnej trawy/piasku, w 99% bruk, przy domu marmur. Kilka drzew przy płocie - płot murowany, wysokoc ok 1,5m. Na podworku dwa budynki, pierwszy: dodatkowy garaz gdzie stoja 3 kłady i samochod terenowy marki Nissan, oraz drugi budynek, ale co w srodku nie wiem, nie zostalem wpuszczony. Podworko oswietlone dookola niskimi lampami wbudowanymi w ziemie, lamp ciezko ocenic, ok 50-80. Godzina 15, widno, mimo to wszystkie sie świecą, czesc na zielono czesc na zolto, fioletowo, zmieniaja kolory. Do domu prowadzi droga asfaltowa przez las, jakosc drogi oceniam na: lotnisko.
Pytam sie wuja, co ty robisz? A pracuję, to tu to tam. W tygodniu jedziemy troche postarajkowac abyscie wy, miastowe, o nas pamietały.
Tak sie zyje na polskiej wsi.
5
@MOLESTA A to Ty myślałeś że wieś jest zacofana jak w XIX wieku?
17
@MOLESTA Jestem rolnikiem, takich bzdur i wymysłów na nasz temat jeszcze nie widziałem xD jak chcesz potrolowc to chociaż wymyśl bardziej realna historię
19
@MOLESTA potwierdzam, każdy na wsi ma taką posiadłość. Ta Twojego wujka to i tak biedna jakaś. No i tylko jedno Porsche, kto to widział, że go na tą wieś wpuścili w ogóle
7
@MOLESTA ale że tego smoka który pilnuje fosy nie dostrzegłeś, to jestem zawiedziony.
7
@Ls0811 Miastowcy,niestety nie wiedzą jak się żyje na obecnej wsi.
12
@MOLESTA podrzuć jeszcze miejscowość tego wujka to na google map zaraz to szybko zweryfikuje ;)
0
@MOLESTA Mnie to najbardziej zastanawia dlaczego cię nie wpuścili :O