- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1699 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1699 Culés
2
Koszt goal-line to około 3 milionów euro.
Tymczasem podstawowa pensja Tebasa to 2,5 miliona, a ze zmiennymi może zarobić do ponad 5 milionów.
Ale to na goal-line nie stać ligi...
2
@Tasde źle na to patrzysz.
Ligę stać na to, tylko wtedy nie będzie można robić wałków
0
@Tasde nie jest problemem goalline tylko brak sztywnych zasad, za duzo zalezy od interpretacji sedziego, stad są te wszystkie problemy, co jest reka, co miekkim faulem itd
0
@Linghunter88 Goal-line nie służy do oceny fauli tylko do sprawdzenia, czy piłka wpadła do bramki.
Wczoraj zaliczono bramkę, której nie było, sędziowie VAR pomylili słupek z poprzeczką i uznali bramkę, która nie przekroczyła linii bramkowej.
A mówimy o półfinale pucharu krajowego.
0
@Tasde Ta ale nie potrzebny jest GL bo to var jest w stanie ogarnąć, trzeba nauczyć sędziów sędziować a nie dawać im pole do popisu
0
@Linghunter88 Ale nie jest w stanie tego ogarnąć. Właśnie w tym jest problem, że VAR nie ma i nie będzie mieć pewności. Ta technologia nie pozwala wyeliminować błędów, bo do tego nie służy, owszem wyłapiesz 8/10 przypadków ale dalej masz co sezon skandal, gdzie mecz został wypaczony przez to, że sędziowie z VAR nie mają technicznej możliwości prawidłowo ocenić, czy piłka przekroczyła linię bramkową.
Możesz dać najlepszych sędziów jacy istnieją, i dalej nie masz gwarancji, bo jeszcze raz powtórzę: technikalia nie pozwalają tego ocenić.
0
@Tasde ta a najlepsze ze my przed tv po 10 sekundach widzimy powtorki na ktorych widac wszystko dobrze.
0
@Linghunter88 oni nie dysponują od razu tymi obrazami, do tego muszą to szybko przeanalizować i nie mają możliwości zabawy obrazem jak ludzie z internetu.