- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1592 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1592 Culés
0
Ktoś siedzi w NBA i mógłby wytłumaczyć, jak wygląda sezon zasadniczy, kto awansuje do play-off, dlaczego są mecze między konferencjami itd.?
2
@insp1re w sezonie zasadniczym każda z 30 drużyn gra 82 mecze. Do Play off awansuje najlepsza szóstka z każdej konferencji a drużyny z miejsc 7-10 grają turniej Play in. 7 gra z 8 i zwyciężca gra w Play off jako 7 drużyna. 9 gra z 10 i przegrana kończy sezon. Natomiast wygrana gra z przegranym meczu 7-8. Kto wygrywa starcie gra jako 8 drużyna w PO.
2
@insp1re Sezon zasadniczy to 82 mecze. Po 8 drużyn z każdej konferencji awansuje do playoff. 6 drużyn bezpośrednio, a drużyny z miejsc 7-10 grają faze playin o awans.
0
@insp1re Sezon zasadniczy trwa od października do kwietnia (chyba) i po prostu drużyny ze sobą grają po 4 mecze. Do fazy playoff przechodzi po 8 drużyn na wschodzie i zachodzie z najlepszym bilansem zwycięstw. Pierwsza drużyna gra z ósmą, druga z siódmą itd. tyle ci mogę powiedzieć xD
0
@kamil295 @takisobiektos @JordiAlbion A dlaczego dziś np. GSW grało z Milwaukee skoro są w innych konferencjach? I np. w MLS też tak było, że Miami grało z LA Galaxy
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@insp1re Podział na konferencje ma znaczenie w play-offach. W sezonie regularnym każdy gra z każdym, ale w samych play-offach masz drabinkę, gdzie po prawej stronie masz ekipy że wschodu, a po lewej z zachodu. Zwycięzca z lewej strony drabinki mierzy się w finale NBA z najlepszą drużyną z prawej strony drabinki.
0
@insp1re tak jest skonstruowany terminarz. Chyba wszystkie sporty w USA są podzielone na konferencje(niektóre jeszcze na dywizje). Taki urok USA ;)