La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 712 Culés

0

W Ustroniu w woj. śląskim zatrzymano mężczyznę, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Jego przypadek zostanie rozpatrzony zgodnie z obowiązującymi od 14 marca przepisami o konfiskacie auta.
Jak przekazała komisarz Magdalena Szust z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, w Ustroniu w woj. śląskim przy ul. Katowickiej około godz. 2 w nocy zatrzymano pijanego kierowcę Audi A3. Policjanci dokonali zatrzymania, ponieważ pojazd poruszał się po drodze wężykiem.
Kierowca i właściciel pojazdu pochodzi z Ukrainy. Miał 2 promile alkoholu. Samochód został przekazany osobie wskazanej przez kierowcę. O ewentualnej konfiskacie zadecyduje sąd

4

@Safrani Od dawna mówię, że za część przestepstw (także tego typu przestepstwa) obowiazkowa deportacja dla zagranicznych. I nie jest ważne, czy to Anglik, czy Ukrainiec. Takie same zasady dla każdego obcokrajowca. Akurat częściej tego typu przestępstwa popełniają osoby pochodzące z krajów na wschód od Polski. Ale to dlatego, ze u nich leci mandat i po sprawie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?