- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2391 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2391 Culés
0
Tak ostatnio myślę czy dla Barcy lepsza opcja nie byłoby dać Cubarsiego na pivota. Te jego podania i przerzuty mogłyby jeszcze bardziej wnosić do konstruowania akcji gdyby był ustawiony wyżej. Taka sama dyskusja jak o tym czy Trent powinien grać na pomocniku zamiast na boku obrony
2
@KonopaaEagle Po co kombinować i zmieniać coś co zajebiscie funkcjonuje. Jeszcze sie nie nauczyłeś, że jak coś działa to się nie kombinuje?
0
@KonopaaEagle Co wy macie z tym pchaniem stoperów na pivota bo dobrze wyprowadzają piłkę. Przecież to totalna głupota
0
@Arden zawsze warto spróbować, mi sie wydaje ze pozycja pivota w jego przypadku mogłaby być gamechangerem.
1
@MesQueUnClub96 generalnie piłkarza pcha sie na pivota wtedy gdy jest obronca i swietnie wyprowadza piłke, przykład: Declan Rice. Lub wtedy gdy jest dobrym obrońcą ale ma za słabe warunki fizyczne np: Kante, Caicedo
3
@MesQueUnClub96 A na czym polega rola defensywnego pomocnika? Potrzeba na niej cech środkowego obrońcy minus dobra gra głową plus umiejętność podawania/rozgrywania. Szybcy, niewysocy i dobrze grający piłką ŚO sprawdzają się świetnie w roli pivota, ale jednak Cubarsiego wolę na środku obrony. Za młody jest na takie eksperymenty. Nich opanuje na maxa jedną pozycję, a potem można zacząć myśleć o jakieś uniwersalności. Tym bardziej że mamy młodych ŚPD jak Bernal, czy Prim do przetestowania.
0
@KonopaaEagle To prawda ma cechy odpowiednie na defensywnego pomocnika. Jednak myślę, że z Araujo idealnie sie uzupełniają i gdyby Cubarsiego tam nie było, to byśmy na tym stracili.