- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 699 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 699 Culés
2
Jak Wirtz odejdzie za miej niż 150mln to będzie skandal
0
@adi7adi8 to Bundesliga więc raczej nikt za niego tyle nie da. Chociaż zależy co będzie w następnym sezonie
0
@adi7adi8 Póki co to zawodnik jednego sezonu. Nie odlatuj, nikt za niego tyle nie zapłaci.
1
@Arden Co ty gadasz? Przecież Wirtz już 3 sezon na bardzo dobrym poziomie, miałby 4 ale poszły mu więzadła w zeszłym roku
0
@Arden Jak jednego sezonu? lol
1
@Arden głupoty piszesz. Koleś do kontuzji pokazywał więcej od Pedriego, wrócił po kontuzji jeszcze lepszy. Dla mnie obecnie on wyżej stoi od Belinghama i reszcie dzieciaków z naszymi włącznie. Oby wypełnił kontrakt w leverkusen i przyszedł do nas za free
0
@MesQueUnClub96 Co gadam? ten sezon ma znakomity, wcześniejsze na dużo słabszym poziomie w porównaniu do tego. Więc jakie 150 mln?
0
@Arden Jakie słabsze? Chłop w wieku 19lat wykrecił doubel-doubel we wszystkich rozgrywkach i w samej Bundes miał 7 goli i 10asyst.
0
@takisobiektos No słabszy od tego sezonu, czytanie ze zrozumieniem nie boli. Nikt nie zapłaci za niego, tak ogromnej kwoty.
0
@Arden No słabszy od tego bo był młodszy o 2 lata? Przecież chłopak cały czas się rozwija xD