La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

konto usunięte

0

Hubert Hurkacz ma praktycznie gwarancję osiągnięcia najlepszej pozycji (7) w rankingu ATP po zakończeniu Rolanda Garrosa. Ruud i Rune bronią na mączce ok. 1500 punktów, kiedy Polak broni ok. 300 punktów.

Do tego kto wie czy Hubert Hurkacz po Wimbledonie nie zaatakuje pozycji numer 6, ze względu na to że Andriej Rublow broni tam 360 punktów za ćwierćfinał, oraz broni ponad 300 punktów za turniej w niemieckim Halle, a w międzyczasie powinien stracić 1000 punktów za turniej w Monako

1

@MesQueUnClub96 O ile Hubert,nie zdecyduje się odpadać z byle pimpkami.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 wygląda na to że poprawił grę ze słabszymi rywalami - te wpadki rzadko się mu zdarzają ostatnimi czasy. Monfilsa nie liczę bo wiadomo jaki to przypadek

1

@MesQueUnClub96 Hubercik na mączce troche bambik ale no zobaczymy

konto usunięte

0

@Encore sezon 2022 pokazał że Hubert potrafi grać na mączce.

1

@MesQueUnClub96 Potrafi grać na mączce to Alcaraz albo Djoković a Hubert próbuje wyjsc z 4rundy na RG

konto usunięte

0

@Encore RG to nie wszystko Enkor. Miał meczowe w zeszłym roku z Sinnerem w Monte Carlo, do tego osiągał QF właśnie tam i w Madrycie

Poza tym podajesz dwóch najlepszych zawodnikom na świecie więc te proporcje są dziwne

1

@MesQueUnClub96 Wtedy też Sinner nie był takim kocurem jak teraz

konto usunięte

0

@Encore Był 7 w rankingu. Poza tym Hurkacz na RG grał mecz z Rune w 2022, gdzie gdyby nie władował smecza po koźle w siatkę mógł wygrać tamto spotkanie a potem dojść do finału paryskiego szlema

2

@MesQueUnClub96 No w porównaniu do teraz gdy jest najlepszym tenisista na świecie

konto usunięte

0

@Encore No ale wtedy też był już na topie.

konto usunięte

1

@Encore Młody gaszony z każdym postem xD

0

@MesQueUnClub96 Tak czy siak ta mączka to najsłabsza nawierzchnia Hubercika.Mówienie ze potrafi tam grac to chyba zbyt dużo.Musi troche lepsze miec te wyniki na cegle.

konto usunięte

0

@P33ck Jak gaszony? Gdzie tu jest gaszenie?

konto usunięte

0

@Encore Nie mówię że jest TOP10 na mączce tylko że nie jest takim turboogórem za jakiego się go uważa. Gdyby Hurkacz poprawił forehand, na luzie mógłby osiągać półfinały tych dużych turniejów bo defensywa i poruszanie się jest u niego na dobrym poziomie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?