- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1154 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1154 Culés
34
Ale ten świat jest chory, Rubialesowi grozi ponad 2 lata więźnienia, za pocałowanie zawodniczka, gdzie ta sama zawodniczka, śmiała sie z tego autokarze i śpiewała o wspólnej randce.
14
@Arden no ciekawe co by było gdyby było na odwrót z pocałunkiem. Pewnie nic
5
@Culer9002 chore, przecież jeszcze przy tym pocałunku, sama go przytuliła i nie wyglądała jak pokrzywdzona.
1
@Arden z babami trzeba uważać w tych czasach
Dobrze pisze @Dani?
8
@Culer9002 ostatnio kibic złapał za tylek piłkarza chyba sevilli. Nikt nawet nie mówił nic
0
@Arden To, że się śmiała to o niczym nie świadczy. Załóżmy taką hipotetyczną sytuację, że ktoś na oczach twoich znajomych zrobiłby coś co ci się wcale nie podoba (nie wiem, wypłaciłby ci liścia, kopnął w tyłek czy na przykład pocałował w usta). Możliwe jest,że też byś robił dobrą minę do złej gry tym bardziej by nie psuć zabawy drużynie po takim sukcesie.
10
@maroon Czy podsumowując. Dziewczyna się śmiała, przytuliła go w tym momencie i śpiewała o randce, a to wszystko po to by zatuszować fakt, że jej się to nie podobało i pobiegła na najbliższą komendę ;D Ok, wydaje się logiczne.
2
@MesQueUnClub_87 Nie wiem o czym to świadczy - nie chce mi się w to wnikać. Po prostu dla mnie samo nagranie z autokaru i jej zachowanie w tamtym momencie niczego nie przesądza. Mogła ochłonąć i spojrzeć na to inaczej.
@Arden Edit- oczywiście 2 lata więzienia za ten pocałunek to jakiś absurd. Chyba że tam dochodziłyby jeszcze jakieś inne podobne wyczyny.
1
@Arden to Thuram powinien wyjechać do Korei Płn., bo pewnie mu dożywocie grozi za ostatni mecz w LM ;)
1
@Arden tak zwany "cipocentryzm" w pełnej okazałości.