La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

1

Szybko wrócił a były przewidywania ze moze na 1-2 runde play off.Zobaczymy ile czasu zajmie powrót do dobrej formy.


konto usunięte

0

@Encore myślę że z nim czy bez niego i tak max 1R i out

0

@MesQueUnClub96 A ja mysle ze nie jesli nie bedzie to Boston w 1 rundzie

konto usunięte

0

@Encore Nie no od początku było mówione, że wróci pod koniec sezonu regularnego. Ciekawe jak u niego z formą po tej przerwie.

konto usunięte

0

@Encore Milwaukee raczej nie przejdą. Embiid nie jest na tyle decydujący by ich pokonać

0

@MesQueUnClub96 @BartqRKO 76 z Embiidem byli liderami konferencji i grali solidny basket.Mają lepszego trenera i lepszy skład niz rok temu.Ja bym ich nie skreslał z Milwaukee/NYC/Cavs.

konto usunięte

0

@Encore Tylko że Phila ma nowych zawodników z którymi Embiid jeszcze nie grał. Jest Lowry, jest Hield, a dołączyli oni po kontuzji Joela.

0

@BartqRKO W Buddym chyba sa największe nadzieje ze dostarczy trójeczki.

konto usunięte

0

@Encore Może to i dobrze dla Sixers, że będą teraz grali bez presji. Jak odpadną nikt nie będzie zaskoczony, a jak wygrają to tylko same pozytywy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?