- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1513 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1513 Culés
0
LAPORTA - jak dla mnie to najważniejsze lato jego kadencji, nie wyobrazam sobie aby dalej nie uporządkował tych spraw
1) nowy kontrakt koszulki - Puma
2) kasa za dzwignie
3) kwestia parnera/sponsora z Dubaju - cały czas coś się pisze ale konkretów brak
4) definitywne pozbycie się pilkarzy bez wypozyczania- Dest, Lenglet, Garcia, Fati
5) nowy trener
6) wrócenie do zasady 1:1
mam nadzieję że wreszcie grubcio weźmie siędo roboty i uporządkuje te kwestie, bo dosyć już czytania że mówi się, ze jest blisko, że mamy w planach, w końcu za słowami muszą pójść konkretne działania a wtedy zdecydowanie lepiej będzie się i zarządzało zespołem i transferami
dla mnie to kluczowe okienko dla jego kadencji, bo już powinno być widać konkretne efekty
0
@lucca87 naprawde wierzycie że wrócimy "na już" do zasady 1;1 skoro aby zarejestrować piłkarza z brazylii (grającego za frytki w porównaniu do gwiazd zespołu) trzeba było wyrejestrować piłkarza który jest kontuzjowany ?
bo rozumim że to o to chodzi z tą zasadą, za ile sprzedaż za tyle kup
0
@lucca87 problem jest taki, że nie wszystko zależy od Grubego. A nawet mniej zależy, niż więcej.
1. Póki co to pierdy medialne, a od samej Barcelony zależy tylko połowa. Druga połowa to wola Pumy. Jest jeszcze Nike, a nie mamy pojęcia jak ten kontrakt jest tak naprawdę skonstruowany.
2. Tu musi działać, ale sam inwestora nie wyczaruje. Musi być chętny.
3. Nic nie wiadomo, żeby Lapcio cokolwiek załatwiał w kwestii sonsora/partnera. Wiadomo tylko, że tam latał.
4. Tu ważna jest wola innych klubów i jeszcze ważniejsza wola piłkarzy.
5. To tylko od Laporta zależne. Choć patrząc na FFP, to też nie do końca.
6. Brak mi wiedzy co jeszcze się musi wydarzyć, żeby wrócić, ale na bank jest to powiązane z punktem 4 i innymi piłkarzami z kadry, którzy też muszą chcieć odejść.