- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1695 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1695 Culés
3
Legendarna półzmyłka na brytyjskim amatorze w Mexico :)
0
@MichuZ44 kochany Robert... W zakręty wchodził szybciej, z zakrętu także wychodził lepiej niż Russell. A potem na prostej tak czy siak bryt go brał jak chciał. Wcale to nie było podejrzane. Najgorsze w tym wszystkim jest to że z Roberta zrobiono słabeusza. Ja ostatnio w F1 23 jechałem na silverstone. I już trochę miałem zużyte komponenty, ale też nie aż tak bardzo. Efekt? Byłem na prostej objeżdżany przez bota jak niewiadomo co. Nie miałem totalnie mocy w silniku. A we wcześniejszym gp w Austrii byłem 3. I Robert w tym sezonie także miał skręcony silnik. Dodać do tego samą konstrukcję która była na trytytkach czy na taśmie.. żenujące po prostu. Robert nie jest taki słaby, na jakiego Williams go zrobił. I zawsze będę go bronił.
3
@VegetaPolska taką taczką jaką wtedy dysponował Robert to ani Alonso ani Hamilton ani verstappen punktów by nie robili. Dla mnie wyznacznikiem formy Roberta było to co on wyprawiał w Renault, jakie wyniki osiągał mimo bolidu który w stawce był 5-6 walczył z lepszymi jak równy z równym wyciskając maksimum z bolidu. Robert to bardzo niedoceniany kierowca a gdyby nie wypadek to kto wie czy nie byłby teraz legenda na miarę Alonso czy Hamiltona skoro kontrakt z ferrari leżał już na stole....... Cholernie szkoda tego wypadku i że tak bardzo ciągnęło go do rajdów......
0
@Xxxbarca4ever to rajdy w dużej mierze sprawiały że jest taki dobry.
0
@VegetaPolska tak ale każdy wie że jeśli chodzi o ryzyko jest w nich dużo większe. Pędzisz między drzewami 130-140 na godzinę...... Kimi tez w rajdach próbował swoich sił aż w końcu dostał ultimatum ograniczył się tylko do formuły. Rajdy oczywiście pomagają w rozwoju kierowcy ale ten wypadek przekreśla wszelkie ich zasługi dla rozwoju kierowcy