- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1397 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1397 Culés
3
Mecz który Houston musi wygrac jesli chca play in
0
@Encore powiedz lepiej, czy wg Ciebie Lakers doczołgają się do 7 miejsca?
1
@michal26 Tam jest taki scisk ze miedzy 5-8 roznica 1 meczu xD
0
@michal26 nie ma szans
@Encore Jak Dallas wygra teraz z Atlantą a potem GSW to raczej 5 seeda mają pewnego
0
@MesQueUnClub96 To zalezy dodi jak beda grac Pelikany i Suns bo traca 1 mecz
0
@Encore no ale spójrz na kalendarz Pelikanów a szczególnie na kalendarz Suns. Poza tym oni jeszcze mają bezpośredni
1
@MesQueUnClub96 Niby tak ale Phoenix teraz grali z Cavs,Denver i wlasnie Pelikanami i 3 winy wleciały,ciezko przewidziec tą koncówke ale no Dallas bym typował na 5-6
0
@Encore więcej niż jednego meczu. W praktyce jest to różnica 3 meczów.
0
@MesQueUnClub96 no nie ma szans, to hucznie nazwane. Na 6 miejsce szans nie mają, ale 7?
0
@MesQueUnClub96 Sacramento teraz będzie krwawić, bo mają ultra ciężkie mecze. Dzisiaj Nicks, potem Celtics, a są jeszcze Phoenix Suns (korzystne dla LA), Oklahoma, Pelicans (znowu korzystne dla LA). Tam jest naprawdę ciężki terminarz.
0
@michal26 Ale Suns i Pelicans Lakers nie przeskoczą, za trudny kalendarz mają
0
@MesQueUnClub96 Suns też mają bezpośredni z Pelicansami i z Kings oczywiście.
Tam oni wzajemnie się będą "wyhaczać", więc naturalnym jest, że te porażki MUSZĄ się pojawić. Nie ma innego wyjścia. Oczywiście zakładam, że Lakersi wygrają wszystkie mecze do końca. Zostało im 5, względnie łatwych meczów, czego nie można powiedzieć o terminarzu na pewno Sacramento, ale i Suns, czy Pelicans.
0
@MesQueUnClub96 moment. A Suns mają łatwy? 2x Clippers, 2x Minnesota, Pelicans, Kings (czyli 2 bezpośrednie, arcywazne o 6 miejsce). To jest łatwy terminarz wg Ciebie? Czy uważasz, że Suns wygrają 6/6 tutaj? Bo na moje pachnie mocno 3/6...no 4/6 max.
0
@MesQueUnClub96 Pelicans ok. Mają łatwiejszy, bo są wspomniane 2 bezpośrednie, a nawet 3, bo z Lakersami na koniec.
No, ale mają San Antonio (darmowe punkty), Portland (darmowe punkty) i mecz z Golden State pod koniec, gdzie będą już Warriors pewni 10 miejsca.
0
@michal26 Cavs, Minnesota, GSW, Memphis, Pelicans. To jest kalendarz Lakers
0
@MesQueUnClub96 Lakersi mają u siebie dwóch trudnych, bo Cleveland i Minnesotę i w tym nadzieja na 2/2 w tych meczach, ale łatwo nie będzie. Równie dobrze oba mogą przewalić. Będą kluczowe, bo jak pokonają oba, to zostanie im w miarę przystępne Warriors (u siebie, dlatego przystępne) i na wyjeździe Memphis (darmowe punkty) i decider z Pelicansami na wyjeździe.
Moja hipoteza jest taka, że mecz z Pelicansami będzie meczem o 6 miejsce. Kto go wygra, wskakuje do Play-off @Encore @takisobiektos @mekston @BartqRKO
0
@MesQueUnClub96 no tak. Ale dalej jest to łatwiejszy terminarz, bo z 3 pierwszymi mają u siebie..
Terminarz ocenił bym tak.
(Od najlatwiejszego, do najtrudniejszego)
Pelicans, Lakers, Sacramento, Suns.
I nie wmówisz mi, że jest inaczej.
0
@MesQueUnClub96 na swoim parkiecie Lakersi to 4 drużyna konferencji. W lidze 6 w sumie. Na 30 zespołów.
Będą, to bardzo ciekawe mecze. LBJ będzie miał sporo do udowodnienia i to w sumie takie mini Play off dla niego. Musi udowodnić, że w tym wieku dalej jest w stanie pociągnąć zespół do wygranej w bardzo ważnych meczach, a niewątpliwie najbliższe ich 5 meczów takowymi są.