- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1664 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
5
Walicie czy nie?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1664 Culés
1
Argentyna przegrywa w finale z Urugwajem/Brazylią, a Portugalia wygrywa Euro po karnym pięknego.
La bamba płonie? Członkowie ambassady popełniają grupowe seppuku?
1
@Safrani
Jeśli przegra ten finał z Urugwajem, to zgadzam się, bo trzymam kciuki, żeby Marcelo Bielsa sobie Copa America wygrał.
1
@NeroTFP1 ja tam od zawsze za Urugwajem. W drugiej kolejności za Brazylią.
1
@Safrani Brazylia wygrywa? Biorę w ciemno.
0
@Safrani a co mnie to? Przecież to nie Barca, żebym miał o takie coś płakać xd
0
@Culer9002 nie wiem co Cię to. Ale jeśli nic, to po co zabierasz głos?
0
@Safrani no nic. Chodzi o to, żeby się nie przejmować Cristiano za bardzo, bo nie ma czym.
Chyba, że się jest w ambasadzie
1
@Culer9002 ach, czyli chodzi Ci o zdrowe podejście. Szanuję.
0
@Safrani no, trochę źle dobrałem słowa
2
@Safrani Jeśli chodzi o mnie to ja z Argentyny jestem dumna i nic mnie boleć nie będzie. Po tym co zrobili w ostatnich latach nic nie muszą,ale wiem,że dadzą z siebie wszystko i z pewnością będzie to przynajmniej solidny turniej w ich wykonaniu. (Oczywiście są faworytami i liczę,że zwycięża).
Zdobyli reprezentacyjny tryplet i to się dla mnie liczy,że są w chwale.
Portugalia mnie nie interesuje, miło by było,aby Włosi obronili MŚ. Nie oni to trzymam kciuki za Holandię,Niemcy a może Chorwacja niech sobie wygra.
0
@Safrani Tzw mokre sny
1
@Safrani Wcale nie taki zły scenariusz. Ja tam na przyszłym Copa America będę mocno trzymał kciuki za Urugwaj. Świetna, zdyscyplinowana z nich drużyna no i gra w niej nasz Araujo.
Co do Portugalii, tu już gorzej ale chociaż Felix i Cancelo by wygrali jakieś trofeum z reprezentacją.