- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1333 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1333 Culés
1
https://www.eskarock.pl/rozrywka/julia-garner-jako-silver-surfer-w-fantastycznej-czworce-marvela-ak-z5GT-HpwC-c4DA.html?utm_source=facebook&utm_medium=organic&utm_campaign=eskarock&utm_content=post-link
Co kurła? Ja piernicze oni upadli na głowe
2
@Sulimo Jak to co? Od dawna się do tego przymierzali. Teraz kombinują jak zrobić z Wolverine kobietę. Burzą się Reynolds i Jackman, bo już w Deadpoolu 3 miała być (czy jest) scena walki V mężczyzny z V kobietą (z równoległej rzeczywistości), gdzie oczywiście kobieta wygrywa. W ogóle w nowych animowanych X-menach jest już postać niebinarna i podobno w kolejnych sezonach będą następne temu podobne zamianki. Disney idzie na dno.
1
@Dari0G Obejrze x man i koncze z tym cyrkiem. Niedobrze mi sie robi o tego.
3
@Sulimo Showrunnerem nowych X-menów był Murzyn gej wychowany w domu dziecka, czy tam rodzinach zastępczych. Strasznie go promowali z tego powodu itp. Aż nagle wyj... z roboty z dnia na dzień. Ciekawe, co musiał tam nawywijać, że taki zwrot akcji.
Co do meritum, dla mnie problemem jest, że tak na siłę to wciskają. Kiedyś oglądałem Ligę Sprawiedliwości na Fox Kids bodajże i tam Zieloną Latarnią był Murzyn. I dla mnie było to tak naturalne, że potem nie mogłem się przyzwyczaić, że jest nią biały. Ale tutaj DEI i wszystko przymusowo. To mnie właśnie zniechęca.
Edit: To nie było na Fox Kids, ale w CN jednak.
1
@Sulimo był już tutaj o tym wątek pare dni temu i ktoś pisał że w komiksach też była żeńska wersja srebrnego surfera.
Ale ja nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, więc tylko tak wrzucam co ktoś pisał.
3
@Bobo25 To prawda. Tyle, że tutaj wynika to raczej z DEI i woke agendy. Coś jak aktualna GamersGate 2 w grach.
1
@Dari0G nic nie zrozumiałem ;))))
Ale spoko.
2
@Bobo25 Ponieważ, jak mawia moja 6-letnia córka, nie siedzisz w temacie :).