- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1206 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1206 Culés
18
No i nadchodzi ten tydzień. Nadchodzi ten dzień. Prawdopodobnie najważniejszy mecz od dobrych kilku lat. Dojście do półfinału LM to już będzie sukces, a nie zapominajmy że prawdopodobnie będzie tam czekało Atletico, które jest w zasięgu Barcy. Ale najpierw rewanż z PSG. Nie można wyjść do tego pojedynku z myślą o obronie wyniku. Bo będzie powtórka z meczu z Liverpoolem. Tu trzeba wyjść, narzucić swoje granie i strzelić bramkę jeszcze w pierwszej połowie. Emocje będą ogromne, byle te pozytywne po końcowym gwizdku.
0
@TR3YWAY Przegranie takiego dwumeczu będzie bardzo dużym rozczarowaniem,bo szansa na finał jest ogromna.
0
@TR3YWAY powiedzmy sobie absolutnie szczerze. Tak blisko wygrania LM nie byliśmy od 5 lat. Trzeba poświęcić się na maksa
0
@Culer9002 Ja o wygraniu finału LM nawet nie marzę. Już dojście do tego finału to by był niesamowity sukces.
1
@Culer9002 Pytanie co ważniejsze? PSG czy Real? Ja,stawiam jednak że ten mecz z PSG jest istotniejszy.
0
@TR3YWAY wiadomo, ale co nam innego zostało? I tak będziemy w top 4 w lidze, a w innych rozgrywkach nie walczymy
1
@FcPortoFan1999 zdecydowanie PSG.
1
@TR3YWAY Też mi się wydaje że musimy ich zaatakować. Tym bardziej że oni pewnie wyjdą ofensywnie i może być w obronie luźniej. Strzelić gola i cisnąć dalej. Bo jak będzie powtórka Romy / Liverpoolu to się chyba zastrzelę. I nie mam na myśli tego że odpadniemy tylko jakaś katastrofę. A czekanie na koniec od pierwszych minut tak się skończy.