- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1603 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1603 Culés
4
ten sezon w Europie to klęska ligi angielskiej i ligi hiszpanskiej. Anglicy mają w polfinalach tylko jedną druzyne i to w LK. Hiszpanie w cwiercfinalach LK i LE nie mieli zadnej, w polfinalach LM jest tylko klub-panstwo. Tebas moze zameldowac: Zadanie Wykonane!
Liga wloska od 2-3 lat zaczyna przejmowac role ligi hiszpanskiej i są juz chyba oficjalnie dzis drugą ligą Europy. Glownie dlatego ze ich klasa srednia jest bardzo silna.
Hiszpanie "dzieki" tebasowemu FFP beda sukcesywnie spadac w rankingu, mysle ze jesczze dwa-trzy lata i w piecioletnim rankingu Hiszpanie bedą sie krecic na miejscu 4-5 obok Francji. Tebas moze sobie rzec: Zadanie wykonane!
0
@MOLESTA no sam Real w pięcioletniem rankingu tego nie pociągnie
0
@JohnA nawet gdyby i reial i barcelona byly to nie pociagną, bo ranking generują glownie kluby z klasy sredniej, czyli te wszystkie villareale, seville etc etc. Hiszpanską w rankingu napedzaly mocno druzyny z drugiego szerego by bylo to bardzo silne ekipy i zachodzily daleko w LE (a czasami dodatkowo punktowaly w LM). Dzis to jest juz historia a obecnie to degrengolada z ktorej hiszpnaskie kluby sie nie wygrzebią szybko. A wszystko przez tebasowe FFP ktore zabilo hiszpanski futbol.
0
@MOLESTA musi się Barcelona rozkręcić i punktować jak w tym sezonie, Atletico jak w latach 2014-2016 no i przydałaby się jescze dobra sevilla w LE.
Może w nowym sezonie Girona i Bilbao się sprawdza.
0
@MOLESTA Włosi niczego nie przejmują. Przeciętny Inter można powiedzieć, że zmiażdżył tą ligę bez najmniejszych problemów. Oglądałem dwumecz z Atletico i to była zasłużona porażka. Byli lepsi w Mediolanie, ale w Madrycie przyjechali tak przestraszeni, że nie było czego zbierać. Poza tym Milan, Roma, Atalanta nie mają żadnych perspektyw by coś osiągnąć w Lidze Mistrzów