- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1663 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1663 Culés
0
Kto wg was jest obecnie faworytem do ZP? Dla mnie vini lub belek, ale vini bardziej. Oczywiście jeśli PSG wygra i Francja coś ugra to mbappe ale obecnie myślę vini
0
@Pawci023x Obecnie wydaje się że Kimbappe.
0
@Pawci023x Kylian jezeli PSG zgarnie LM, jezeli Real to bedzie zalezalo pewnie od euro/copa kto zajdzie dalej czy Bellingham czy meczennik
0
@Pawci023x patrząc na to jak Bellingham gra na wiosnę to przyznanie mu ZP będzie pomyłka.
Prawdopodobnie Mbappe, lub niestety Vini.
0
@Pawci023x Myślę,że Mbappe bo ma 2x lepsze statystyki od Viniego i Juda.
Polfinał LM,może finał i to wystarczy.
Chłop ma 2x razy lepsze statystyki a w LM najlepsze.
Plus Francja dojdzie zapewne do polfinału co najmniej Euro.
@mekston co o tym myślisz?
1
@Sysia11 na ten moment Mbappe na mocnym Pole Position do Złotej Piłki
0
@mekston też mi się tak wydaje.
Sprawdziłam z ciekawości i on ma 2x lepsze statystyki jak Vini i Jude.
Moim zdaniem nawet nie musi wygrać ani LM bo już polfinał ma a na Euro Francja pewnie do polfinału dojdzie.
Moim zdaniem będzie jak w sezonie 2019 że ZP.
Bo jednak 2x lepsze statystyki i dojście do polfinału z klubem i repka mając takie staty powinno wystarczyć.
To też pokazuje jak poziom spadł Vini,który ma ponad 30g/a tyle co Alvarez a wystarcza na ZP.
Vini to nawet 1/3 nie poziom Leo Messiego.
0
@Sysia11 i co z tego że ma takie statystyki w ogórkowej lidze w której lacazette potrafił nastrzelać 30 goli grając w zespole środka.... Serio vini jest bardziej kluczowy dla zespołu.. to już się nie liczy? Mbappe to dzisiaj i z Barceloną w wielu momentach nie dojechał... Dla mnie mówię o obecnym stanie rzeczy. Oczywiście jeśli dojdą do finału i mbappe ogarnie na euro to wiadomo kto wygra + jego medialność zrobią robotę