- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1560 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1560 Culés
4
Po pieknych trzech latach, Polska oddaje pałeczke z napisem "najlepsza drużyna w Lidze Mistrzów" Włochom.
Jastrzębski Węgiel przegrywa 0:3 z Itas Trentino w finale męskiej Ligi Mistrzów.
Słabiutko dziś zagrał Jastrzębski Węgiel. Ogólnie oni w finałach mistrzostw Polski nie grali jakoś nadzwyczajnie super (Zawiercie zawaliło finał przegrywając mecz u siebie po strasznie szarpanej grze po obu stronach), lecz dzisiaj to zagrali całkowity piach.
Sbertoli zakrył Toniuttiego płachtą. Tym samym Itas Trentino ratują słabiutki sezon, jeśli chodzi o zmagania ligowe, gdzie zajęli 4. miejsce, zdobywając LM... w której za rok nie zagrają z uwagi na pozycje na krajowym podwórku.
1
@Ojciec5tkidzieci Zaksa jednak była jedyna w swoim rodzaju
2
@Encore Zaksa miała kozacki mental, co pokazała w zeszłorocznej edycji od ćwierćfinałów. Dzisiaj Patry, Szymura i Fornal mocno zawalili, a bez skrzydeł nie wygrasz meczu.
0
@Ojciec5tkidzieci Jastrzębski,to jednak nie Zaksa..
1
@Ojciec5tkidzieci Zwycięzca LM nigdy nie miał zapewnionej gry w następnej edycji?
1
@Barcanajlepszyteam Nie. Trentino tydzien temu ogłosili na oficjalnym koncie na TT, że w nastepnym sezonie graja w pucharze CEV.
W LM zagra Perugia, Milano i Monza z włoskich teamów.
0
@Ojciec5tkidzieci Liga włoska jest tak silna, że spokojnie mogłyby grać cztery zespoły w LM. A z Polski ile zespołów zagra?
0
@Barcanajlepszyteam Też 3. W przyszłej edycji bedzie to Jastrzebski, Zawiercie i Warszawa.
0
@Ojciec5tkidzieci
akurat dzisiaj ciągnął grę Fornal jak mógł - szczególnie mentalnie, bo nie wiem jak to wyglądało w liczbach.
1
@Kubix93 Myślałem, że w liczbach było źle, bo taki obraz jego gry zachował mi sie w głowie po pierwszym secie gdzie miał 2/6 w ataku. Finalnie miał dobre statystyki, o takie:
Wiec zwracam honor Tomaszowi.