- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1068 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1068 Culés
0
"Gdybym był Xavim, ponownie zastanowiłbym się nad przyszłością. Xavi spalił pewność siebie, którą miał rok temu, a jego wiarygodność sięga dna. Trudno zaufać tej drużynie i temu trenerowi, gdy Xavi po raz kolejny powtarza, że musimy lepiej rywalizować i że jesteśmy ofiarami indywidualnych błędów. Żyliśmy tak przez osiem miesięcy. To, że Xavi jest smutny, rozczarowany i bardzo zły, nie jest pocieszeniem dla fanów. Barcelona przegrała ważne mecze w tym sezonie. Dwie porażki z Realem Madryt, dwie porażki z Gironą i ciężka porażka z PSG, gdy pojawiła się szansa na uratowanie kiepskiego sezonu. Najgorsze jest to, jak przegrali wczoraj z Gironą, mecz który początkowo kontrolowali. Wczorajsze ostatnie pół godziny Barcelony było żałosne. Xavi nie dokonał odpowiednich zmian, a doświadczeni piłkarze nie wzięli na siebie odpowiedzialności. Przemówienie Xaviego po meczu jest słabe w argumentacji i powtarza oklepane wymówki. Niejednokrotnie może się wydawać, że piłkarze go nie rozumieją lub nie zwracają na niego uwagi. Trzeba zacząć wymagać głębokiej refleksji. Laporta musi pociągnąć Deco i Xaviego do odpowiedzialności. Musimy pilnie rozpocząć głęboką i szczegółową analizę problemów, jakie ma zespół. Socios należą się wyjaśnienia, nie da się tego rozwiązać kolacją w domu prezydenta. Są przypadki, które wołają do nieba." [J.Mª Casanovas - @sport] (via:BarcaInfo)
0
@Pawel13sz Laporta to musi siebie pociągnąć do odpowiedzialności. Wystarczyło pozwolić xaviemu odejść po sezonie, a nie nalegać na jego pozostanie. Naprawdę, 2 lata wystarczą, żeby zobaczyć że nic tu nie działa.